TSI Yazı rengi

@Nfk  sizin resim bu.. muhtemelen zemin mavi etraf mavi ondadır..

2177-VW-Golf-TSI-BlueMotion-rear-at-the-2015-Geneva-Motor-Show-1024x768.jpg

IMG_20210604_214816.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Nfk

@ogzogz hocam sorunuzu ben yanıtlayayım. Eskiden 2016 midline plus 1.6tdi 90hp ye sahiptim. Bluemotion , gti veya R gibi büyük spoiler yok. Sadece arka camın sağ ve solunda ufak flaplar var. Ön ızgarada da değişiklik yok. Sadece arkada egzoz çıkışı yok ve flaplar eklenmiş şekilde geliyor.

@ogzogz teldeydim hocam kusura bakmayın. Benden önce davranmışsınız. 

@emresaatci hocam bende bi an ümit ettim var diye  :)   Ama sizde boya yok dediniz. Göçük düzeltme %50 keyfi değişim %50 ölese sizin durum. 

[mention=3244]ogzogz[/mention] teldeydim hocam kusura bakmayın. Benden önce davranmışsınız. 

[mention=22510]emresaatci[/mention] hocam bende bi an ümit ettim var diye [emoji4]  Ama sizde boya yok dediniz. Göçük düzeltme %50 keyfi değişim %50 ölese sizin durum. 
Sonuç olarak değişim mevcut, ama ilginçtir internette mavi renk bulamadım

@ogzogz hocam sorunuzu ben yanıtlayayım. Eskiden 2016 midline plus 1.6tdi 90hp ye sahiptim. Bluemotion , gti veya R gibi büyük spoiler yok. Sadece arka camın sağ ve solunda ufak flaplar var. Ön ızgarada da değişiklik yok. Sadece arkada egzoz çıkışı yok ve flaplar eklenmiş şekilde geliyor.
Bunu ben de böyle olduğunu düşünüyordum. Hafta forumda bununla ilgili eski bir konu da vardı.

Sadece Golf mk7 olarak tüm yıllarda midline pluslarda arka cam çıtasının olup olmadığı ile ilgili bilgim yok.

Sonuç olarak değişim mevcut, ama ilginçtir internette mavi renk bulamadım
Ben de bu renkte bulamadım.

Acaba kırmızı "s ve i" olandan alınıp boyandı mı ? Logoları bir ekspertize sokmak lazım boya var mı diye  :)

Ben de bu renkte bulamadım.
Acaba kırmızı "s ve i" olandan alınıp boyandı mı ? Logoları bir ekspertize sokmak lazım boya var mı diye [emoji4]
Çok garip bir durumla karşı karşıyayım[emoji846] çokta meraklı sabırsız bi adamım uyku uyuyamam şimdi [emoji846]

Bisey olmus

Ama ne olmus

Valla bende bilmiyorum

"hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şey oldu “

Benim bildiğim golflerde mavi tsi logosu yok. Logoda SI harfleri mavi buda 140hp üzeri araçlarda kırmızı olması gerek. Aracında hp si yüksek değil zaten muhtemelen yada büyük olasılıkla sonradan yapıştırılmış. Ben sadece bir araçta gördüm mavi renkte yazı oda büyük ihtimalle sonradan takmıştır.

Çok garip bir durumla karşı karşıyayımhttp://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji846.png çokta meraklı sabırsız bi adamım uyku uyuyamam şimdi http://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji846.png
Bence birşey yok. Sadece logo değişimi yapılmış gibi. Kapakta boya yok diyorsunuz muhtemelen ekspertiz sonucuna göre.  Bence uyum sağlaması için ya da farklı olsun merak uyandırsın amacıyla yapılmış diye düşünüyorum. 

Ki logo harici birşey olsa aynısını bulup yapıştırır ki şüphe uyandırmasın.. Bu şekilde o kısmın altını çizmez..

Hocam tırnak takılıyor mu harf içlerinden. Bluemotion yazısı gibi içeriye doğru oyuk mu?

Sizin araç tsi yazısı tamamı renksiz. Muhtemelen "s ve i" harfleri kaplama yapıştırılmış.

Ben "i" harfini sizin araçta hep kırmızı olmalı diye düşünmüştüm. Ve değişim olmuştur diye ondan diyordum. 

Değişim yok.

Dolayısıyla sorun yok gibi duruyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende ondan şüphelendim, arabanın yanına gidiyorum [emoji846]

Geri
Üst Alt