izmire yaz geldi gardaslarim ; yolunuz düserse beni aramayi ihmal etmeyin hepinizi beklerim :)

Kocaeli'ye yolu düşenler mesaj atabilir, kapanma bittiğinde çayımızı kahvemizi tatlımızı alır sohbetimizi ederiz :) Bu yaz İzmir taraflarına gelme fikrim var, müsait olursam mutlaka mail atarım hocam :)

@Kasabali45 cok tsk ederim  turgutluda taner diye bir arkadasim var,  onu ne zamandir ziyaret edecekdim geldigimde mutlaka sizede ugrayacagim, coronaya, kapanmalara bagli olarak bakicaz artik  :)

@bcaksk mrb kardesim k.s.k. logoyu görünce, dayanamadim  

k.s.k nin her zaman destekliyecisiyim, tabii ayni ligde olmadigimiz sürece.

insallah onlarda durumu düzeltirlerde 1. lige ordanda süperlige gelirlerde izmir derbileri yasariz tekrar.

bir  ferner galatasaray kadar degerlidir göztepe karsiyaka derbileri benim icin

göztepeden selamlar karsiyakaya   :)

1080x360.jpg

@Meteizmir Valla stat çok güzel oldu. Covid'ten dolayı hala tadını çıkaramadınız ama o günler de gelecek nasıl olsa. Bize de nasip olur inşallah demekten başka bi şey diyemiyor insan. Bizim 15 senedir yılan hikayesi. Aşağılara düşünce de el atan olmuyor. Sizin şirketleşip sahiplenilmeniz, takım satın almanız kurtarıcı oldu, yoksa zordu durumlar. Biz de yapmadığımız sürece aşağıdaki çukurdan çıkmak çok zor. He bana kalırsa yine şirketleşmeden 3. ligde kalalım sıkıntı yok.
Bu arada basketbolda Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde finale kaldık, pazar akşamını iple çekiyoruz bütün semt olarak. Covid olmasa buralar yarın akşam bayram yeri olurdu, bitirdi bizi bu virüs.

@Terms Hocam en az bizim kadar bahtsız bir takım olan ADS'nin artık bu kaderi yarın kırıp çıkmasını en az sizin kadar isterim. Çok beklediniz. 

@bcaksk pazar günü cok üzüldüm walla, hakediyordu karsiyaka ama yapcak birsey yok. hayat devam ediyor.

bir daha ki sefere insallah diyelim

@Terms Hocam en az bizim kadar bahtsız bir takım olan ADS'nin artık bu kaderi yarın kırıp çıkmasını en az sizin kadar isterim. Çok beklediniz. 
süper oldu tebrikler süperlige hakettiniz ve hosgeldiniz ...... adanaya selamlar

@Meteizmir 26 yıllık hasret sona erdi.
İnşallah kalıcı oluruz.

Geri
Üst Alt