Aracıma Stage 1 Yazılım Yaptırmak İstiyorum

@mehmetmert çok teşekkür ediyorum şimdi herşey dahada netleşti. Neyi ne kadar kaç beygire max.çıkartacağımı daha iyi anladım.İllede bu stage 1 yazılımını yüklemek için Ankaraya gelmemiz gerekiyormu? yoksa uzaktan bağlantı ile halledilebiliyormu?
RSA İstanbul ile görüşebilirsin

@turhanbursa Hocam ben RCA Ankara'da yaptırdım. Benim aracım 90lık golf 7 midline. Baya fark etti. Memnunum ama bende şöyle bir korku var biraz basınca sanki turboyu zorluyormuşum da başına bir şey gelecekmiş gibi düşünüyorum. Normalden daha dikkatli kullanıyorum yazılımdan sonra:)

@tgun89 taygün hocam  sizin videonuzu izlemiştim yanılmıyorsam stage 1 yazılım yaptırmıştınız, aracınızın yazılım ile birlikte beygir gücü nekadar olmuştu? Ayrıca bizim 90 hp lik midline ların stock torku 210-250 nm lerden hangisiydi? Yazılımdan sonra tork değeri kaç olmuştu?

@memin bana söyleyen 140-145 beygir ve 330 tork olduğuydu. Stok 230 tork.

105 hp lerin stage 1 i kaç hp oluyor acaba? Böyle net bir kavram var mı onu da bilmeden sordum ama. 

@VendeTTa güncel süreçte alınana değerler ortalama çoğu firma için diyorum 140-145 hp ve 290-320 nm arasında vermekte.

Daha önceden bursada bu yazılımı yaptıran bir kişi yazılım firması önerse keşke  :/

Ankaradaki 2CR firması benım stock 110BG 175 torkun, 140 bg 265 torka yukseleceğini söylemişti...

Herkese merhabalar ben  1.6 tdı comfortline golf7 e sahibim aracıma stage 1 yazılım attırmak istiyorum.Yani 105 beygiri 140 beygir civarlarına çıkartıcam.Daha önceden bu deneyimi yaşayan arkadaşlar var mı ? Bir sorun ile karşılaştılar mı ? Gerçekten hissedilir derecede bir fark oluyor mu ?
Merhaba hocam. Golf 7 1.6 TDI comfortline DSG  araca sahibim. Yaklaşık bir ay önce "Ecutuned" de Stage 1 yazılım yaptırdım. Uzun zamandır aracı kullandığım için performans artışını ciddi manada hissettim. Tabi bu hissiyat devamlı gazlamayı tetiklediği için yakıt bir tık arttı ama sakin kullanımda bir değişiklik yok. 

Nerede yaptıracağınız önemli olmakla birlikte tavsiye ediyorum.

Geri
Üst Alt