Component Protection Kaldırma

Yurt dışı forumda birisi VAS5054a alırsan uygun fiyata yaparım dedi ancak bu kurlarla uygun fiyat ne olur bilmiyorum, henüz cevap vermedi :)  

@GkM_2015 de henüz cevap vermedi.

5054a paylaşabilecek ya da kiralayacak var mı? 

Hocam çok kötü zamana denk geldi. Şifreler çalışmıyor. Yaptırabilme şansın zayıf o sebeple. Yapabilen de çok para istiyor. 

Hocam çok kötü zamana denk geldi. Şifreler çalışmıyor. Yaptırabilme şansın zayıf o sebeple. Yapabilen de çok para istiyor. 
Perşembe günü yetişebilseydim @MSE hocam yapacaktı (instagramdan konuştuk), kendisi zaten aldığım en uygun fiyatı verdi ancak dediğiniz nedenle hala yüksek (en azından bana göre) hazır kapanmada iken ben de alternatif arayışına devam ediyorum :)  

Perşembe günü yetişebilseydim @MSE hocam yapacaktı (instagramdan konuştuk), kendisi zaten aldığım en uygun fiyatı verdi ancak dediğiniz nedenle hala yüksek (en azından bana göre) hazır kapanmada iken ben de alternatif arayışına devam ediyorum :)  
Hocam bazı işler el emeğidir. Bakın servise bile gitseniz bazı sorunları çözemiyor bazı retrofitleride yaptıramıyorsunuz. Pek bilgi sahibi birinin eline düşerseniz dönüşü olmayan bir yola sizi sokabilir. Siz ucuz istiyorsunuz anladığım kadarıyla ama ucuz etin suyu kara olur. @MSE hocamız bu formda ve vag camiasında en iyilerinden bir tanesidir. En uygun fiyatı da vermişse neden hala arayıştasınız onu anlamıyorum. Manisadan geçerseniz Aykut var avvagcom oda iyidir gerçi ondan da fiyat almışsınızdır belki alternatif olarak.

Hocam bazı işler el emeğidir. Bakın servise bile gitseniz bazı sorunları çözemiyor bazı retrofitleride yaptıramıyorsunuz. Pek bilgi sahibi birinin eline düşerseniz dönüşü olmayan bir yola sizi sokabilir. Siz ucuz istiyorsunuz anladığım kadarıyla ama ucuz etin suyu kara olur. @MSE hocamız bu formda ve vag camiasında en iyilerinden bir tanesidir. En uygun fiyatı da vermişse neden hala arayıştasınız onu anlamıyorum. Manisadan geçerseniz Aykut var avvagcom oda iyidir gerçi ondan da fiyat almışsınızdır belki alternatif olarak.
Yanlış anlaşılmak istemem, tabi ki emeğin karşılığını vermek gerekir. vag işlerine oldukça yabancıyım, @MSE hocamında kim olduğunu o mesajı yazarken fark ettim öncesinde instagramdan konuşmuştuk sadece ve oradan da güven vermişti onunla ilgili sıkıntı yok. Zaten kendisi de şifreyle ilgili problem olduğunu pahalı olacağını söyleyerek fiyat vermişti. Yani demek istediğim MSE hocamın verdiği fiyat verilenler arasında en iyisi ancak yapılacak işe göre (bana göre) fazla. Mesela çip değiştirerek yapmayı çözseydim maliyeti 0 tl olacaktı :)  Benim hatam bu işin maliyetini araştırmadan parçayı almam oldu.

avvagcom ile de görüştüm :)  

Hocam ayıptır sorması bütçen nedir ? Ne pahalı sana göre ? 

@Ozan Karsavuran üstad @MSEhocam uygun vermiştir zaten dediğiniz gibi, bu kadar yaptırmakta zorlandığınız bi işin bedeli elbetteki 0'a yakın olmaz :) Bu kadar niş bi işte bilgi ve el emeği her ne kadar işlem basit görünsede değerlidir. @İlker34 hocamında dediği gibi bilgi ve emeğe verilen değer kişiye göre değişken maalesef. 

@Ozan Karsavuran üstad @MSEhocam uygun vermiştir zaten dediğiniz gibi, bu kadar yaptırmakta zorlandığınız bi işin bedeli elbetteki 0'a yakın olmaz :) Bu kadar niş bi işte bilgi ve el emeği her ne kadar işlem basit görünsede değerlidir. @İlker34 hocamında dediği gibi bilgi ve emeğe verilen değer kişiye göre değişken maalesef. 
Hocam yanlış anlaşılma olmasın 0 ya da 0 a yakın gibi bir beklentim yok. Yaptırmakta zorlanma gibi bir durum da yok. Şuan kapanmada olduğumuzdan dolayı bekliyoruz. Kapanma öncesi yetişebilseydim Muhammed hocam yapacaktı, bu durumda kapanmadan sonra kendisi ile iletişime geçeceğim zaten. Dediğim gibi Muhammed hocamın kim olduğunu da dün öğrendim.

Ayrıca kim kaç para isterse istesin söyleyecek bir şeyim olmaz en fazla teşekkür edebilirim, yani herkes emeğinin bedelini kendisi belirler benim buna söyleyecek bir şeyim olmaz sadece yaptırmayabilirim. 

Yaklaşık 1 sene sonra bu konuda tekrar yardıma ihtiyacım var, önceki panelde koltuk ısıtma çalışmamıştı, çözemeyince tekrar panel aldım bu yüzden yine CP kaldırma gerekiyor.
İzmir'de makul fiyata bu işi çözebilecek birini bilen var mı?

Geri
Üst Alt