Component Protection Kaldırma

İsim
Ozan
Araç
A4 B9 2.0TDI Quattro + Golf 7.5 1.0 TSI DSG Comfortline
Selamlar herkese,

Ankara veya İzmir de A4 B9 da component protection kaldırma için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

Necati ustayı aradım, amcası ile görüştüm. Özer beyle görüşün dedi o da yapmıyormuş. Başka bir yer var mı bildiğiniz?

Balıkesir'de yardımcı olurdum aslında uzakmışsınız :(  Balıkesir'e yolunuz düşerse dm atın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kompenent koruma VCDS ile mi kaldırılıyor?
hayır audinin online sisteminden kaldırılması gerekiyormuş yetkili servisler (veya yetkili servis şifresi ile) ODIS üzerinden yapılıyormuş.

@Terms Odis üzerinden kaldırabilirim. Tabi ne yapıldı da bileşen korumaya girdi araç bilmek lazım. Üniteleri odis olmadan da kaldırabiliyorum mesela. 

@Terms Odis üzerinden kaldırabilirim. Tabi ne yapıldı da bileşen korumaya girdi araç bilmek lazım. Üniteleri odis olmadan da kaldırabiliyorum mesela. 
klima kontrol panelini değiştiriyorum hocam, analog panelden dijitale çevireceğim. Yurtdışından çıkma aldım, forumlarda aracı çalıştırana kadar çalıştığını çalıştıktan sonra protectiona girdiğini yazanlar olmuş ancak benimki çalıştırmadan da protectionda idi. Olma/olmama ihtimali konusunda bir şeyler söyleyebiliyorsanız Balıkesire gelmeyi de düşünebilirim.

EEPROM değiştireyim dedim, onu da bulamadım :)

img_1276_8f804f10a9328237ac6b719839e0e095b288b7a0.jpg

img_1277_dfb9e7e8503112fd339c0ae87b9ec0b241332d75.jpg

Eeprom fln ugrasmissin bayagi hocam. Gerek yok illa ki yapan birisi bulunur

Geri
Üst Alt