Yeni Tip Ön Logo Montajı

@frknyldrm Furkan hocam bizim acc lere uyan değil mi? ben alabilirim 
Evet Ömür hocam, ACC uyumlu seramik logo. Dilerseniz acc ile test edip video paylaşabilirim.

Taktıktan sonra accyi çalıştırmadım ama sensörün görüşünü engellese hata verirdi diye düşünüyorum.

Eskisi ne kadar kabaymış meğer. 

Bu arada linkte 26 siparişin 15'i yorum yapmış,13'ü Türkiye.. 

Eskisi ne kadar kabaymış meğer. 

Bu arada linkte 26 siparişin 15'i yorum yapmış,13'ü Türkiye.. 
Öncesi-sonrası bakınca eskisi gerçekten kaba duruyor.

Türkiye'den epey alan olmuş dediğiniz gibi, siz söyleyince baktım.

Golf'e uygulayan görmedim şimdiye kadar, ya ben görmedim ya da passat için almış olabilirler belki.

Acc uyumluluğunu test ettiğinizde eğer hata vermez ise ben sipariş vereceğim ancak arka logoyu ve jant logolarını nereden alabiliriz acaba ? :)

Acc uyumluluğunu test ettiğinizde eğer hata vermez ise ben sipariş vereceğim ancak arka logoyu ve jant logolarını nereden alabiliriz acaba ? :)
Hocam ürün başlığı "For VW Arteon Passat B8 2017-- Touran 2016--- Golf 7.5 ACC Radar cover 3G0 853 601 A / 2GM 853 601E" şeklinde yazılmış. 

Arabaya bir daha ne zaman giderim bilmiyorum, söz verip mahçup olmak istemem ve ACC'den yana bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Front assist sürekli devrede olduğu için logo problem yaratsa hata verirdi bende zaten. ACC'yi açmam şart değil yani.

Satıcı ile de görüşüp içinizi rahatlatabilirsiniz.

Jant logoları servisten çözülür ama çapları aynı mıdır bilmiyorum. Çok pahalı bir şey değildir muhtemelen.

Arka logo da ancak yeni tip logolu arka kamera montajı ile çözülür diye tahmin ediyorum. Yalnızca logo değişikliği olur mu @zulalyolabi bizi aydınlatır.

Gerçekten süper olmuş, araba tamamen güncellenmiş gibi olmuş :)  

@frknyldrm Hayırlı olsun.

Aracınız Gri olduğundan logo ortaya çıkmış.
Beyaz araçta bu kadar belirgin olmaz bence.

Geri
Üst Alt