Merceksiz Far LED Önerisi

@mustafacagri mustafa bey link verecek misiniz? Viraj aydınlatmasında değil normal halojen farda deneyen arkadaşlar vardır belki... Hem fikir sahibi oluruz. 
:)  hocam bunca tantanadan sonra bence linke de luzüm yok :)  deneyen başka arkadaş varsa o da paylaşsın, biraz da ona ezbere yorumlar yapılsın, biraz da o uğraşsın :D   son zamanlarda forumda çok sık yaşanıyor bu durum malesef. bilgiyi paylaşarak çevredeki dostların da bundan faydalanmasını isteyen paylaşımlar hep bu şekilde sonuçlanıyor, çok acı :)      

Ha tamam şimdi anladım.. :sofor:

@Netrodo replika alma daha onceki aracimda kullanmis biri olarak orjinal halojenin bile yanindan gecmez ama dersenki gece cok gerekmez sekil olsun ayri konu goruntude baska ama icraatta baska 

Kısalarda Philips Ultinon Essential H7 Led  ,  uzunlarda Stark Full Power H15 Led kullanıyorum 1 seneye yakın süredir. 

Ampülleri değiştirdikten sonra hem kısa hem uzun için far ayarı yaptırmıştım. Gayet net bir aydınlatma çizgim var , kimseyi de rahatsız etmiyor. Uzun yola da çıktım , şehir içinde de kullanıyorum bir kere bir sellektör en ufak uyarıyla karşılaşmadım. 

Kendim de farklı bir araçtan kontrol ettim göz almıyor kesinlikle. Kafasında soru işaretleri olanı bir akşam araçla arkadan takip ederim , onlar da görmüş olur  :)

Kısalarda Philips Ultinon Essential H7 Led  ,  uzunlarda Stark Full Power H15 Led kullanıyorum 1 seneye yakın süredir. 

Ampülleri değiştirdikten sonra hem kısa hem uzun için far ayarı yaptırmıştım. Gayet net bir aydınlatma çizgim var , kimseyi de rahatsız etmiyor. Uzun yola da çıktım , şehir içinde de kullanıyorum bir kere bir sellektör en ufak uyarıyla karşılaşmadım. 

Kendim de farklı bir araçtan kontrol ettim göz almıyor kesinlikle. Kafasında soru işaretleri olanı bir akşam araçla arkadan takip ederim , onlar da görmüş olur  :)

güzel olur bizide masraftan kurtarırsınız  :D

@Tsigolf  iyi bi led ampulle cokta guzel aydınlatma alırsınız .100 liralık ampul alırsan tabiki aydınlatmaz 

orninal orninaldir hic bi cakma far orninal mercegin yerini zaten tutmaz bana kalirsa halojeni bile tutmaz ama tabi goruntu olsun diyosaniz ayri konu cidt u cift je guzel goruntusu var gunduz  gece aydinlatmalari berbat kullandigim icin ne ayar tutuyor ne bisey kisalar gene bir nebze oda bir nebze uzunlar felaket illali ışığı dagitiyor 

@Tsigolf aydinlatmio dien sensin halojen farin daha iyi olduğunu söyleyen sensin ona istinaden soyledjm .

Bende kullandım J far 7 ay led 360 la 

Halojen fardan aydinlatmasi 1000 kat daha iyi söylemek istediğim.bu .yoksa kıyaslama.yapmiorum Orjinal orjinaldir 

Geri
Üst Alt