Yeni Klima Panelimiz geldi 🙂

@omurkadir valla ben indirimdeyken aldım iyi oldu. Kodlama ya gerek yok direk oluyor. Koltuk ısıtma sız araca taksanızda çalışır ama denemek lazım net bilgi veremiyorum.
Hayırlı olsun , ürünü daha önce kendi aracıma takmıştım . Vas yardımıyla kodlanması gerekiyor ne yazıkki vcds okumuyor yada benim kulladığım kablo okumadı . Ben ilk taktığımda uzun bir arıza listesi ve çalışmayan klima kompresörü sorunu yaşadım . Klima çalışıyor gibiydi ama çalışmıyormuş yaptığım kodlamalar sonucunda hem fan gücü arttı hem de kompresör çalışmaya başladı . Evet ürün tak çalıştır ama düzgün çalışmasını istiyorsanız gerekli kodlamalar yapılıp temel adaptasyonları yapılması gerekiyor .

@agacmalzeme Hayırlı olsun beyfendi, herhangi bir kodlama gerekti mi direk tak çalıştır mı bu ürün bende almayı düşünüyorum. Sürekli siteye gidip gidip geri dönüyorum :)

Valla beyler ben dün aldım sonra iptal ettim.  :)  çünkü çok kullanışlı değil ve görselden başka hiçbir ekstra getirmeyen bir retrofit. Şık durduğu ise kesin.   (y)  Ama bizim tekerlek görünümlü panellerimizin de aracın iç tasarımdaki bütünlüğünü koruduğu kanaatindeyim.

hayırlı olsun @agacmalzeme. şık bulduğum bir parça. kullanışlılık konusunda da ciddi anlamda alışkanlık istiyor diye düşünüyorum. alıştıktan sonra da eski nesil panel çok kullanışsız gelir gibi :)  trend bu yönde gerçi, mecbur alışacağız :D  güle güle kullanın :)

madem klima panelini dokunmatik yaptınız, oldu olacak multimedyayıda dokunmatik discovery pro yapın. uyumlu olsun. gerçi biraz tuzlu olur...

@ft19 sadece ekran büyüyor onada gerek yok diye düşünüyorum. Navigasyonu googlemaps kullanıyorum her an güncel olduğundan. Navigasyonu alsak ekrana yansıtmak için hayalet gösterge desteklemiyor o değişecek bence çok para harcanır.

Çok güzel görünüyor. Güle güle kullanın hocam. Geçen sene almıştım, daha takmak kısmet olmadı ama. Fiyatı da 30-40 USD ucuzlamış. Düşünenler kaçırmasın. Bir dönem kodlamasında problemler oluyordu galiba ama çözdüler sanırım onu. Artık VCDS'de hata görünmüyor. 

Geri
Üst Alt