Jump to content

Recommended Posts


Stek kendini ispatlamış bir marka. dynoshield veya dynolite iki versiyonu var. Tabi yetkili bayi/serviste yaptırmak lazım. Malzeme ne kadar kaliteli olsada, işçilik te bir o kadar önemli. Tabi fiyatları tuzlu.

Birde 3m var benim bildiğim,  ama taklitleri çokmuş. 

Ben tiguan motor kaputu ve farlara forumda konusu olan emr garage firmasına myway marka poliüretan ppf yaptırdım. Fiyat uygun oldugundan. 1 yıl oldu şuan için sorun yok.

Holigan ve emre333 bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@emre333 Emre kaput kaplama da yapıyorsa pazarlık için gelecek kişiler var diyebilirsin İstanbul'da konum ne olursa olsun marka kalite ve fiyat ağırlıklı hesaplı olursa ben gelirim kaputu kaplatmak için taşlardan kedilerden gına geldi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Srkng5 yazdı:

Merhaba 

Az önce bende fiyat sordum stek marka konya bayisinden şuanda kampanya var dedi. Sadece kaput koruma 5 yıl garantili 1600 tl fiyat verdi. Sizce uygun mu? @emre333 İstanbul için fiyatlar nasıl hiç fiyat aldın mı ? 

 

Yaptırmayı düşünüyorsanız bu işi bayilerde asla yaptırmayın., piyasada herkes folyo kapladığını zanneder., ama öyle değil her işin bir ustası var, folyo kaplama işinde malzeme kalitesi ne kadar önemliyse işçilik ondan daha fazla önemli., işin hakkını veren düzgün bir yer en önemli konu dolayısıyla bunu yapabilecek yerler detailing işiyle uğraşan butik yerlerde yaptırmanızı öneririm., diğer türlü paranızla mağdur olursunuz., belki 200-300 fazla verirsiniz ama başınız ağrımaz.,

5 yıl garantili dediği ürün Stek Dynolite modeli., 5 yıl garanti dedikleri şey aslında malzemenin kullanım ömrü.,

Birde Stek Dynoshield modeli var onun ömrü 10 yıl

Srkng5 bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.×
×
  • Yeni Oluştur...