6,5" Composition Media APP Connect

Şayet Composition media opsiyonel donanım olarak alındıysa olur.

Aksi halde mümkün değil bana kalırsa.
Kardeş bende dediğiniz şekilde 6.5" lik composition media ile sipariş ettiğim comfortline var. Aracı 2015 nisan gibi sipariş ettim, daha ekranın 6.5" olacagini bile bilmiyordum, o esnada daha 5.8" idi bunlar, eylulde teslim aldım.Bende de bu appconnect vs. özellikler yok. Hatta benim cihazın donanım kodu 5xx veya 6xx de degil, H24 ! Benim durum acaba acaba.20151113_132213.jpg

2015-11-26 23.39.35.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

parça no: 3Q0035719A

Donanım 523 yazılım 0622 

media codec 1.2.0

bluetooth 3407 

radio database 1.7.4

App connect yok. Direksiyonda voice tuşu var. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bazı araçların ekran görüntülerinde mirrorlink versiyon numarası var bazılarında yok. Acaba 19A olupta mirrorlink versiyon numarası yazan var mı.

Benim yok da :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tüketici mahkemesi başvurusu yapmayı düşünenler var mı? Masraf konusunu aramızda hallederiz çoğunluğunu ben ödemeye hazırım yüksekse mebla. 

Tüketici mahkemesi başvurusu yapmayı düşünenler var mı? Masraf konusunu aramızda hallederiz çoğunluğunu ben ödemeye hazırım yüksekse mebla. 
Hocam hukuk sitesinde bunu sordum verilen cevap birşey elde edemeyeceğimiz yönünde oldu. Değişiklik yapma hakkım saklıdır ibaresi üreticiyi sorumluluktan kurtarıyormuş. Ama tabiki yine araştırmada fayda var. Ben komple aracımin değiştirilmesini bile düşünür hale geldim başına gelenlerden dolayi.

yani o zaman opsiyonlar eklenerek oluşturulmuş bir yeni araçta app connect olması kesin..??
Benimde anladigim da o. Yani fabrikanin stogunda olmayan bir arac olusturmaniz gerekiyor. Lakin yilbasindan sonra stok araclar erimise benziyor. Yeni gelenler appconnect li gelecek gibi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

az önce doğuş oto merkezden arandım. aracin üretim tarihi 23.hafta

bayan bana 21.haftadan sonra üretilen araçlarda appconnect olması gerektiğini söyledi. 

bende yok dedim, hatta mirrorlink de yok dedim. bayiye ileticem, mağdur durumda olmamanız icin gereken yapılacak dedi 

hayirlisi bakalim

bayan bana 21.haftadan sonra üretilen araçlarda appconnect olması gerektiğini söyledi. 

bende yok dedim, hatta mirrorlink de yok dedim. bayiye ileticem, mağdur durumda olmamanız icin gereken yapılacak dedi 

hayirlisi bakalim
Benim gibi durumu aynı olan çok deseydin hocam :)

hayirlisi bakalim
Hocam eğer ki iyi bir sonuç çıkarsa bizim içinde emsal durum oluşacağı için bizim de elimiz güçlenebilir. İnşallah iyi bir sonuç çıkar.

az önce doğuş oto merkezden arandım. aracin üretim tarihi 23.haftabayan bana 21.haftadan sonra üretilen araçlarda appconnect olması gerektiğini söyledi. 

hayirlisi bakalim
Bak bu 21.hafta bilgisi enteresan, doğuşta bu bilgi varsa neden söylemiyor çok komik yahu, benimkine de yok yok yok dediler ya, kaç tane doğuş var acaba? :)

hayirlisi bakalim
Hocam çok sevindirici bir haber gerçekten merakla bekliyoruz sizden gelicek cevabı :)

SAYGILARLA

valla çok emin konuştu kendinden. bilgisi falan da iyidi kadının. 21 mi emin misiniz dedim. evet 21.hafta dedi. sonra benimkini kontrol etti sizinki 23 müş sizde olması lazım dedi.

en azından mirrorlink vardır herhalde dedi.

dedim o da yok :)

appconnect tamamen yazılımsal mı dedim? evet dedi.

bu arada şimdi tekrar aradı. bayiden ücretli şekilde bu özellik aracınızda açılacak dedi.

@maniax Bu konuda inşallah ben demiştim olur da tüm hocalarımız rahat bir nefes alır artık :))

Geri
Üst Alt