6,5" Composition Media APP Connect

Sayın hocam şimdi 19A 24A fark etmez sadece üretim süreci önemli ve istenilirse açılıyor 1050 TL'ye doğru mudur? @silvershadow

@silvershadow Bu konuyla ilgili bir sorum olacak , benim siparisimde 3 sene ucretsiz GUIDE INFORM var ama APP CONNECT extra 200 € olarak gorunuyor. Bunlar gercekten birbirinden farkli iki paketmidir ? 

@maniaxHangi servis ile görüşmemiz gerekmetedir ?
hocam bunu bulunduğunuz ildeki yetkili servislerle iletişime geçerek konuşmanız gerekiyor. Aracınız 21.hafta ve sonrası üretim ise aktivasyon sağlayacaklarını söylüyorlar ücret karşılığı 

bizim 5,8 lere sanırım hiç bişi çıkmayacak..

@silvershadow Bu konuyla ilgili bir sorum olacak , benim siparisimde 3 sene ucretsiz GUIDE INFORM var ama APP CONNECT extra 200 € olarak gorunuyor. Bunlar gercekten birbirinden farkli iki paketmidir ? 
Değerli Hocam

Guide inform dedikleri şey data hattına bağlı olarak sunulan Ve 2 yıllık sözleşme sonrasında yıllık ücrete tâbi yüksek hızlı data hattıyla sunulan bir hizmettir.

*Guide&Inform (Harita üzerinde yol gösterme ve bilgi verme)

1. Haritada Şarj istasyonlarını gösterme (Elektrikli modellerde)

2. Anlık trafik yoğunluğunu gösterme 

3. Google Earth kullanma

4. Google street view ile gerçek sokak görüntülerini kullanma.

5. Haberler

6. Hava durumu

7. Araç arıza/kontrol  durumu

8. Yakıt istasyonlarını

9. Park yerlerindeki boş park pozisyonlarını 

10. PersonalPOI ile Radar noktalarını, kırmızı ışık ve güvenlik şeridi ihlalleri kameralarını

11. fast food restoranları, dinlenme yerleri, oteller ve benzeri kişisel kayıtlarınızı

12. Sesli komutla tüm bunları arama

@silvershadow Bilgiler icin cok tesekkurler.

Benim pakette 3 yil ucretsiz olacak yaziyor bunlar. Sonrasi ucretini merak etmedim degil simdi . Cok buyuk kolayliklar. Kullanmaya alismasi biraz zaman alacaktir fakat alistiktan sonra onsuz olmayacak gibi . Telefonun sarj derdinden kurtulmus olacagiz en azindan. Sygic navigasyonu kullaniyordum yaklasik 3 senedir. Muthis bir navigasyon fakat sark olayi dedigimiz gibi sikinti idi. 

@silvershadow  hocam size zahmet bu bilgiyi hangi bayi ve  kimden aldığınızı paylaşabilir misiniz çünkü konuştuğum yetkililer böyle bir şeyin olmadığını  Ve aracımı kesinlikle hep App connect yükleyemiyecegini söylüyorlar 

@silvershadow

@Orhan Hoca

@maniax

@magic

@fcsrn

HOCAM VERMİŞ OLDUGUNUZ BILGI ICIN TESEKKUR EDERIM   dediginiz gibi altur la gorustum  yavuz ısımlı kardesım sagolsun benı dınledıkten sonra arac plakamı sordu ve ben sıze donus yapacagım dıye kapattık telefonu ve bekledıgım telefon geldı  1150 tl karsılıgında aktıflestırebıldıklerını soyledı ısrarla baska bayılerın olmıyacagını soylememe ragmen hıc bır problem yok kesın aktıflestırılebılyor dedi ve bende gaza gelıp onay verdım ve odeme ıslemını yaptım oda sıparıs gecıp getıtıreceklerını soyledı en erken 15 gun en gec 30 gun ıcınde elımızde olur bızde sızı arar cagırırız dedı bır parca degısecekmı dıye sordugumda ben degısecek parcanın sıparısını urun gelmeden once sıparıs verıcem sızıde bılgılendırıcem dedi

valla arkadasa cok soru sordugum ıcın hangı parcanın degısecegını sormaya yuzum tutmadı acıkcası ama sanırım medıa ın soketı degıcektır dıye dusunuyorum

şimdilik bu kadar bakalım bekleyıp gorecegız hep beraber :000074-medium:

@silvershadow

@Orhan Hoca

@maniax

@magic

@fcsrn

HOCAM VERMİŞ OLDUGUNUZ BILGI ICIN TESEKKUR EDERIM   dediginiz gibi altur la gorustum  yavuz ısımlı kardesım sagolsun benı dınledıkten sonra arac plakamı sordu ve ben sıze donus yapacagım dıye kapattık telefonu ve bekledıgım telefon geldı  1150 tl karsılıgında aktıflestırebıldıklerını soyledı ısrarla baska bayılerın olmıyacagını soylememe ragmen hıc bır problem yok kesın aktıflestırılebılyor dedi ve bende gaza gelıp onay verdım ve odeme ıslemını yaptım oda sıparıs gecıp getıtıreceklerını soyledı en erken 15 gun en gec 30 gun ıcınde elımızde olur bızde sızı arar cagırırız dedı bır parca degısecekmı dıye sordugumda ben degısecek parcanın sıparısını urun gelmeden once sıparıs verıcem sızıde bılgılendırıcem dedi

valla arkadasa cok soru sordugum ıcın hangı parcanın degısecegını sormaya yuzum tutmadı acıkcası ama sanırım medıa ın soketı degıcektır dıye dusunuyorum

şimdilik bu kadar bakalım bekleyıp gorecegız hep beraber :000074-medium:
Değerli İsmail Hocam;

sorununuz çözüldü.. En önemlisi bu.

Parça takılacak HOcam medya ekranına.

Zahmet edip ekmek parası kazandıkları işindeki gelişmeleri umursamayanlar ve işine sahip çıkmayanlar kaybetti..

Siz mutlu olduysanız bize de memnun olmak düşer Hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

@silvershadow  EVET HOCAM KESINLIKLE HAKLISINIZ 

İŞİNE BOYLE SAYGI DUYAN VE SAHIP CIKAN ARKADASLAR HER ZAMAN HER YERDE TAKDIRI HAK EDIYOR

Geri
Üst Alt