21 Mart 2021 gece 22:50 itibariyle USD 8.32

@farukal Ben de dün gördüm bu duyumları, etkisi pozitif olur lakin neden böyle sansasyonel şekilde görevden alındı?

Resmen birilerine "buyur sen 7.20 den dolar al, pazartesi açılışta sat." demek bu.

İnşallah Merkez bankasıdır bu "birileri"  :)

@tiesay Bu soruları sormayı geçeli çok oldu. Mantık aramıyorum. Sadece gösterge ve grafik bakıyorum. Gerisinde anlam aramak artık samanlıkta toplu iğne aramak gibi oldu maleseff ....  :)  

an itibariyle "a haberde" euro 9.96, dolar 8 :) gerisine yorum yapmaya gerek yok sanırım...

hakkımızda hayırlısı olsun...

Bunları yazalı çok olmadı sadece 13 gün geçmiş... Hafta sonu alınan kararların ve ekonomide öylesine açıklanan reform paketlerinin eseri. Yazılacak çok şey var ama gerek yok, sonumuz iyi olsun diyelim.

Güzel ülkemde maalesef herşeye zam geliyor gelecekte... Paramız değersiz di daha da değersiz olacak... Vergilere zaten doyamıyoruz... Ömrü hayatımda 3 defa araba alma şansım oldu.35'e aldığım araba 100. 60'a aldığım araba 160. 90'a aldığım Golf 200 oldu. Herkes alsın herkes binsin diye çok istiyorum ama bizim ülkemizde maalesef...  Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Gecelik svap faizini arttıracaklar doları düşürebilmek için geçmişte hep öyle yapmışlardı 

Haftasonu alınan yeni kararlar neticesinde, ilk açılışın olduğu Asya piyasalarında dolar 8.32 olarak açıldı... 

Araç piyasası ve ikinci el piyasası çok ciddi bir şok yaşayabilir.. 
Sen euro kuruna bakmışsın dolar 7.22 demiş başka bir forumda ; )

Euro usd barını ekrandan kaldıran cnntürk ve habertürk yatacak yeriniz yok 

@farukal Kuru kısa vadede düşürmek faiz ile mümkün. %19 kuru bu sevıyede kaç ay tutar? En fazla 2-3 bilemedin 4.Ya sonrası? 

7.78 güncel dolar kuru. Euro 9.27.

Sıfır araç fiyatlarına yansır belli bir oranda. Zaten yükselsin de sabitleyelim  kuru diye bekliyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt