Jant tercihi

@frknyldrm parca kodu veriyorum adam bana bu amortısör değil ha ,  aracıma uygun mu dıyorum bilmiyor kaç mm lık dıyorum bilmiyor , markası ne dıyorum cevap yok  .(salatalıkta çıkabilir 😅) tek dediği geri iade almıyoruz emın mısiniz siparişi vermeye , bir an lanet olsun diyip çıkıp gidecektim eibach almaya sonra iş çıkısı aman bosver dedim kendi kendime 

@frknyldrm parca kodu veriyorum adam bana bu amortısör değil ha ,  aracıma uygun mu dıyorum bilmiyor kaç mm lık dıyorum bilmiyor , markası ne dıyorum cevap yok  .(salatalıkta çıkabilir 😅) tek dediği geri iade almıyoruz emın mısiniz siparişi vermeye , bir an lanet olsun diyip çıkıp gidecektim eibach almaya sonra iş çıkısı aman bosver dedim kendi kendime 
Hocam bilselerdi şaşırırdım zaten :)

Standart parçalara bile çok hakim değiller

Bence eibach tercih etseydiniz de pişman olmazdınız ama önemli olan içinizin rahat olması  (y)

Hayırlı olsun şimdiden

Hocam Jant'lar çok yakışmış, hayırlı olsun. Lastiklerde bende PS4 17" Jant'a taktım, gerçekten parasının hakkını veren bi lastik çok başarılı buldum ıslak zemide tutunması, yol tutuş, fren vs. Belki biraz sesli o kadar ...

Golf'e 5x2 Kollu Janlar çok yakışıyor ve asil duruyor bence. Bu dijon sevdasını bi türlü çözemedim, arabanın üzerinde gelince neyse de, orjinal Highline'da gelmiyor olsa bence çok yüzüne bakan olmaz o Jant'ın, Tek amaç araç highline sanılsın olabilir :D

@ilker80 Yanlış hatırlamıyorsam aracınız 1.4 TSI Manueldi. Aynı araca C kodlu Mubea'ları aldım zamanında. Uymama gibi bir şansı yok gönlünüz ferah olsun. 2-2.5cm gibi bir düşüş sağlıyor, ilk takıldığında hiç düşmedi etkisi de yaratabiliyor (düşüklük algısı benim gibi tuhaf olan vatandaşlar için). Orjinalden hiç bir farkını görmedim konfor olarak. 

Kesinlikle spacer öneriyorum ayrıca. Önlere 12 arkalara 15mm. Yaylar ile mükemmel bir kombinasyon olup, çamurlukları iyice dolduracaktır. 

İyi günlerde kullanın.  

Servisten aradılar doğus oto parçayı temin edemiyormus para iadesine cagırdılar . Yolun sonu eibach a cıkıyor 1.4 tsi manuel için alırken neye dikkat etmeliyim eşit düşürmesi için kodu var mı 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Servisten aradılar doğus oto parçayı temin edemiyormus para iadesine cagırdılar . Yolun sonu eibach a cıkıyor 1.4 tsi manuel için alırken neye dikkat etmeliyim eşit düşürmesi için kodu var mı 
DP Tuning (Eibach distribütörü)'den temin edebilirsiniz.

Özelden bir numara atayım, görüşün isterseniz hocam.

@tuncer_2632 herhangi bir malzeme almadım ama araştırma içerisindeyim. spacersiz lastikler çok içeride gibi duruyor. 

Durban'lar Orjinal Mi? Nereden Alabilirm Bende?

Jantı kaça aldınız? Yayı hangi marka ve kaça aldınız? Çok güzel olmuş

Tesekkürler spacer dusunmem dıyordum ama arayıs ıcındeyım suan sm mi hr mi alsam dıye bakalım kısmet yapmam dediğim çoğu seyı yapıyorum. 😬🙈yay eicbach 03-22 ile bitenden aldım forumda sem tuning uğur bey ile konustum ama siz alacak olursanız metin beyle iletişim kurun uğur bey saolsun cok ilgili hemen donuyor her sorunuzu cevaplıyor 😅( anlayan anladı bence ) 

Geri
Üst Alt