Golf 8 Türkiye fiyatları

Arkadaşlar 197 bin TL ye alabilen ya da bulabilen var mı?

suan alım yapmak icin link varmi benmi bulamadim sitede dogusta

@AhmetCakmak paylaşım ve güncellemeler için teşekkürler hocam. 

Fiyatları bu kadar beklemiyordum. İlk model tam bir TR paketi olmuş. Fena donanımları yok. Yeni midline versiyonu sanırım. DSG korkusu olanlar ve Golf her zaman Golf'tür diye düşünenler ve şirketler epey tercih edecektir diye düşünüyorum. Bu kadar eleştirilmesine rağmen gene ilk zamanlar piyasada kısırlık olacaktır. Galeriler ve al-sat yapanlar yüzünden.

Ve de yukarıda bazı arkadaşların da söylediği gibi bayilerde kuyruk olmaya da başlamıştır şimdiden. Golf gene güzel satış yapacaktır. Dileyelim daha fazla yükselmesin fiyatlar.

En dolu paket olan R-Line, bayilerde pazarlık ve alınabilecek maksimum iskonto ile belki 350bin bandına inerse fena olmayabilir. Çünkü 400'e yakın fiyatı ile A3 sportback de devreye giriyor. Söylenildiği gibi BMW 1 serisi de. Şahsen vag grubunu seven biri olarak yeni A3'ü çok beğendim. Ve bu fiyatlara çıkabilecek olursak güzel bir A3 sportback almayı isterdim. 

İlerleyen zamanlarda piyasada gördükçe, aramızdan bazı kişiler arabalara sahip oldukça ve her zaman ilk partilerde oluşan kronik arızaları, sorunları vs okuyup öğrendikten sonra yeni Golf'e alışırsam eğer A3'ün yerine tercih edebiliriz diye düşünüyorum. Bu tamamen kişisel yorumumdur. Ben tasarım olarak A3'ü çok beğendim.

Özellikle iç mekan olarak eski kasadan sonra çok daha premium bir hal almış. Klima kontrolleri, ekran, klima menfezleri, ön far grubu vs çok şık olmuş bence. Donanım olarak da eski kasalardaki o boşline olma durumu yeni kasa ile birlikte düzelmiş sonunda..

Alma niyetinde olan herkese şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullansınlar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
manuel pakette sürücü ekranı digital mi?

Alıcılar için R-line mantıklı seçenek gibi.
resimlerden dikkatimi çekmese de gerçekte nasıl olduğunu fazlasıyla merak ediyorum.Adı golf olunca arzuları dizginleyemiyor insan.Umarım çok alan olur da görüp ben de alırım R-line'dan :)

Ben de aynı şeyi düşünüyordum. Sadece manuel olanlar biraz olumsuz etkilenir sanırım.

200 - 210 civarı 7.5 alacağıma 223 e sıfır golf 8 alırım, en azından yeni diyebilir alıcılar..
Öğrendiğim bilgiye göre manuel araç gelmeyecekmiş. Belki çok az. Lansmandakiler hariç :(  

Arkadaşlar 197 bin TL ye alabilen ya da bulabilen var mı?
Değerli Forumun Güzel üyeleri 😀 ilk önce doğuş sonrada Uzay Wv gittim. Sağlama yapayim dedim çünkü doğuştaki cevaplar tatmin etmedi. Satilan araç yok ne zaman geleceği belli değil. Ayrica internet üzerinden ilk kayit yapan siraya göre satışı yapilacak aldığım bilgiler bunlar. İki yerede internet üzerindende kaydimi yaptırmıştım. Hayırlısı bakalim ne olacak. Valla bu piyasada kafam benimde cok karışık ama araba gerçekten çok yakışıklı,benimde ilk çıktığı zaman dedimki 7.5 candir  ama bu cok baska yaw benim sattığım araba şuanda gözüme eski görünüyor. 

IMG_20210315_160421.jpg

@Musaaksoy hocam wv binekte 15 gun oncesinden bugüne kadar golf tanıtım sayfasi vardi. Orda ilk once sen sahip ol diye bir sekme var ben ordan form doldurdum.Zaten bayilerde kayit aliyor ama bayağı kayıt var benim gördüğüm. Hele biri geldi şahit oldum anlatmak bile istemiyorum. Adam lansman aracini alip gideyim dedi 400 bine yaw 😀. Akillanmayiz biz malesef. 

Geri
Üst Alt