Otomatik kararan dikiz aynası hk.

@Alii hocam aliexpresste bakındım sadece, spesifik bir şey bulmadım zaten. Teşekkürler bakayım yolladıklarınıza🙏🏽 

@Alii Benim ayna bu bunu sökünce senin paylaştığın ayna bunu olmuyor mu ben çerçevesinden ziyade dikdörtgen olmasını istemiyorum :D

114293275_10158663919089516_9081188148716002105_n.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@futwrfhocamdaki ince cerceveli, mk7 deki dikdortgen olandan çok daha şık ve AliExp de satilan model. Tr'deki ile şekli ayni ama burdaki gibi tamamen ayna değil. Ikisi'de Mk7 ye uyar ama kapaklari kisa kalir tavandaki parçayla arasinda boşluk kalir. Ben eski kapaktan parca kesip yeni kapaga yapıştırıp uzatarak boslugu yok ettim. TR'deki çok pahali ama AliExp'deki de MK7'ninkine gore oldukça şık, tavsiye ederim.

@fatihmyigit @Sulo313 bende bir tane var ama çerçevesiz değil. Kılcal bir kaç çiziği olduğundan uygun fiyata vereceğim.

Ekli dosyayı görüntüle 44181

@futwrfhocamdaki ince cerceveli, mk7 deki dikdortgen olandan çok daha şık ve AliExp de satilan model. Tr'deki ile şekli ayni ama burdaki gibi tamamen ayna değil. Ikisi'de Mk7 ye uyar ama kapaklari kisa kalir tavandaki parçayla arasinda boşluk kalir. Ben eski kapaktan parca kesip yeni kapaga yapıştırıp uzatarak boslugu yok ettim. TR'deki çok pahali ama AliExp'deki de MK7'ninkine gore oldukça şık, tavsiye ederim.
Cam yüzeyindeki siyah bant da küçük kalıyor biraz, oraya ben de cam filmi yapıştırarak çözdüm. Bilgilerinize,

@metinkar hocam kendisiyle iletişim kurdum retrofit ürünleri üzerine satış yapıyorlarmış kendileri. Evet fiyat ikinci el olmasına rağmen pahalı geldi bana da. Ben biraz sabredip sıfırını buldurmaya çalışacağım en azından kafam rahat olur. 👍🏽

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt