Otomatik kararan dikiz aynası hk.

İsim
FMY
Araç
Golf MK7
Merhabalar herkese,

Golf 7,5 aracımda standart donanımında otomatik kararan ayna maalesef yok o yüzden çerçevesiz olanından taktırmak istiyorum. Far ve yağmur sensörünü yaptırmıştım bir tek eksik bu kaldı şimdilik. Sitelerden baktım ama emin olamadım açıkçası. Önerilerinizi bekliyorum. ☺️

Bende Polo için alabilirim bu tavsiyeden.😅

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fatihmyigit hocam fiyati nedir ortalama benim de ilerleyen zamanda niyetim var en azindan öğrenmiş olayim

@Sulo313 far/ yağmur çok pahalı değil. Forumda yaptıran epey arkadaş vardır daha iyi bilirler mutlaka☺️ 1000-1500₺ halledilebilir montaj dahil ama kendiniz montaj yapacaksanız daba ucuza mal edebilirsiniz. Ayrıca aklıma gelmişken BCM’niz mid ise high değişimi de gerekebilir aracınıza göre. Dikiz aynası hakkında fikrim yok henüz yaptırmadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aliexpresste yokmu bayağı pahalı ürünmüş...

4FF1F5BF-01E9-43A3-8A46-1A96225051C9.jpeg

@futwrf teşekkür ederim hocam ilginiz için ancak ben çerçevesiz olanından düşünüyorum.👍🏽

@metinkar var hocam orada ama çıkma parça da belki bakabilirim diye düşündüm. Evet maalesef pahalı görünüyor 👍🏽

Benim arabam 2015 model yağmur-far sensörü ve otomatik kararan dikiz aynası var, çerçevesiz ayna direkt taksam uyar mı çıkarması falan kolay mı acaba? 🤔

Geri
Üst Alt