2017 Model Highline aracım ne kadar eder ??

@Terms Discover Pro 2.5, şerit takip, otomatik park ve kör nokta sonradan eklendi geri kalanları fabrikasyon hocam.

büyük harflerle yazmak isterdim ama :)

heceleyim bari

sa-tıl-maz
sa-tıl-ma-ma-lı
sa-tı-la-maz.. vb. vb. vb

dolu dolu ve çok değerli bir araç.
kısmet, hayırlısı olsun hakkınızda

Bu piyasada dogru duzgun bi fiyata gitmez hocam bosa ilana koyup caninizi sikmayin derim, zaman ne gosterir bilinmez ama bundan daha kotu olmaz herhalde.

illa satacagim diyorsaniz uzerindeki herseyi sokup oyle satmayi deneyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ahmet306 hocam üzerindekilerde sökeceğim tek teyp var. Onuda sökmem işin açığı.

Öncelikle Hayırlı satışlar.

Aracın gerçekten çok hoş.

ilanda açıklamalarda bişey dikkatimi çekti

2017  model  122 hp  değil de 125 diye hatırlıyorum ben :)  

@BG2017 masallah cok gzuel arac hayirli satislar hocam imkanım olsa dusunurdum:(

Benim aracım da 2017 1.4 TSI DSG 150HP Highline. 70k km, hatasız. Pretoria’lar hariç maddi değeri yükseltecek pek fazla modifikasyon yok. Fabrikasyon olarak sizinkinden bir cam tavan eksik, bir 25HP fazla. Kendi aracıma yaptırmak istediğim şeylerin hemen hemen hepsini siz aracınıza yaptırmışsınız, maşallah. Bu aralar benim de aracı satma fikri var aklımda ama öylesine bakınıyorum, piyasası 250 bin liradan başlıyor ilanlarda, son fiyatları bilemiyorum. Bir yandan aracı doldurup daha keyifle binmek istiyorum, diğer yandan model yükseltmek. Fakat benim araçla sizin araç arasında satışta sizinki 10 bin lira daha pahalı edecekse bu ekstraları ekletmek bana çok mantıklı gelmiyor bu dönemde. Benim aracım 250 bin ediyorsa sizinki en az 280 bin etmeli. Ama dediğiniz gibi piyasayı yeni Golf belirleyecek. İmkan varsa 1 ay daha sabredip piyasayı izlemek daha kârlı olacaktır. 

@yunusaktas91 hocam öncelikle sizin aracınız renk olarak benimkinden daha iyi bi albenisi var :)

İşin açığı eğer 280 gibi bir rakam üzerinde karar kılarsam satmam aracımı dursun binerim. Şuan ilk defa bir rakam telaffuz edeceğim. 310-320 gibi bir rakam düşünüyorum ben. Çok çok düşersem 300 e düşerim oda tamamen golf 8 e bağlı.

Yorumunuz için teşekkür ederim kazasız belasız güzel sürüşler.

@BG2017 Teşekkür ederim hocam, bu renk için az savaş vermedik forumda.  :)  

Gereksiz yükselen şu piyasada 300 de hakkıdır aracınızın, hatta daha altına yazık olur. Ama Doğuş bir sürpriz yapıp 8’in en boşunu 300’e yakın bir fiyattan satışa koyarsa insanlar iki araba arasında yeni olanı tercih edecektir haliyle. Önümüzdeki hafta ak ile kara belli olacak, bakalım...

@yunusaktas91 hocam ben euro kurunun buna müsaade edeceğini pek sanmam. Ama doğuş bi çılgınlık yapar mı bilinmez :)

@BG2017 

Hocam merhaba,

Insallah düşündüğünüz rakamlara verebilirsiniz aracınızı. Arkadaşların da belirttiği gibi 2.el piyasası oldukça durağan. Yoksa benim de 

2018 model 35.000 de 1.4 125 highline dsg 

Cam tavan, dinamik viraj farı, anahtarsiz giriş ve çalıştirma, geri görüş kamerası opsiyonlu aracıma 300.000tl verseler passat elegance a geçmeyi ciddi ciddi düşünebilirim ama ne yazıkki bu rakamlar golf için şuan olanaksız duruyor.

Geri
Üst Alt