BAGAJ KAPAĞI ÜZERİ TEPE (3.) STOP LAMBASININ MERKEZİ KİLİTLEMEDE VE SİNYALLERDE YANIP SÖNMESİ

Kilit açılırken yanıp sönme olabilseydi 4 lülerde de yanıp sönerdi ama olmadı belki ilerleyen zamanlarda bu koda da ulaşabiliriz 

Kilit açılırken yanıp sönme olabilseydi 4 lülerde de yanıp sönerdi ama olmadı belki ilerleyen zamanlarda bu koda da ulaşabiliriz 
bu kodlamanın özü bu.

bakalım bulabilecek miyiz?

4 lüler için sinyallerde yansın şu an için ben varım. s=claps

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan Hoca bu kodlamalar isikla ilgili kodlamalar muayenede sorun cikariyor mu ? Bilginiz var mi ? Cikariyorsa eski haline nasil geri alacagiz?

@Salih Sayın Salih Hocam eğer ki muayenede sorun çıkartabileceğini düşünüyorsanız kodlama tablosunda yer alan sıralamayı aynen geri alarak eski haline geri getirebilir, muayene sonrası ise tekrar aktive edebilirsiniz.

@erkanz@Orhan Hocatersine islem yaparken secilen yerleri neyi secerek eski haline getircez? Yada secilen yerleri bos secip kaydecegiz mi ?kablo aldim orhan hocam. Muayene yakin sayilir. Deneyip sonucu gormem lazim.

bunun sorun olacağını zannetmiyorum ben.Bu sorun oluyorsa çakarlı sinyal olması da sorun olur herhalde.

@Burak_53 onlarinda sorun olabilecegini dusunuyorum. Amerikan parklari agir kusur yaziyolar diye biliyorum.

Bu haliyle belki sorun olabilir. Fakat bunu muayenede farkederlermi yada ederlerse nasıl yazarlar sorunu sanırım görevlilerde bilmiyor. Araçlarda led ve ışık olayları artık farklılaşıyor. TüvTürk bu konuda ne düşünür orası esas mesele :)  

Tekrar selamlar, şimdi farkettimde normal herşey fakat sola sinyal verdiğimde sağ tarafın iç tarafıda yanıyor

Geri
Üst Alt