Sarı Jeep Renegade Alınır mı?

@cevboz Ben Golf’ü almadan önce bu aracı (pakedini hatırlamıyorum) bayiide incelemiş beğenmemiştim. Dacia Duster’dan tek farkı dıştan görünüşü gibi gelmişti bana. Fakat siz renk hariç her şeyini beğenmişsiniz, asıl önemli olan da bu zaten. O yüzden teknik bir yorumda bulunmayacağım. 

Aklınızdaki soru işareti hem satarken yaşayacağınızı düşündüğünüz sorun hem de kullanırken dışarıdan bakan gözlerin vereceği rahatsızlıktan kaynaklanıyor olmalı. Şöyle düşünün, bu aracı şu anki sahibi bu rengi benimseyip almış ve trafikte böyle belki yüzlerce insan var. Siz bu renge sahip bir araba almayı aklınızdan geçiriyorsanız, satacağınız zaman da sizin gibi insanlar olacaktır. Renk gayet güzel, canlı ve farklı. Ben de Golf’ü ilk aldığımda tanıdıklar garipsiyordu ama şimdi dönüp bir daha bakıyorlar. Bir tek buna takıldıysanız bence vakit kaybetmeyin, aklınızdakini gerçekleştirin. Üç günlük dünyada böyle ufak detaylara takılmamak lazım. :)  

@cevboz renk gayet güzel, zevkler farklı olabilir. araç koşunuza gittiyse ve uzun süre binmeyi düşünüyorsanız gmg de aracıkaplatın derim.

Geri
Üst Alt