Golf sipariş süreci

bende aracımı 22 mayıs cuma günü sipariş ettim. ağustos başı gelir dediler. fiyat konuşmadık, gelince konuşuruz dediler. opsiyon konusunda biraz abartmamışımdır umarım. st bana higline önerdi ama ben yakıt ve vergi konusu aklıma gelince yanaşmadım. ancak basic zenon içimde kaldı ama onu da alsam fiyat uçacaktı sonuçta comfortline alıyorsun, kendi kendime bu opsiyonlar yeter dedim. sormak istediğim ise aracın temmuz ayı içerisinde gelme ihtimali var mı? temmuz ayında fabrikanın bakıma girme durumu da var. bu beni etkiler mi? ayrıca murat beye teşekkürlerimi sunuyorum. o olmasa ihtiyaçlarım dahilinde kullanım açısından opsiyonları bu şekilde seçemezdim.

Golf 1.2 TSI BMT 110 PS Manuel Comfortline

Sürüş Konfor PaketiWYP

Yer tasarruflu stepne(1G6)

Composition Media

Panoramik Açılır Cam TavanPS1

Geri Park KamerasıKA1

Elektrikli Katlanır Yan Aynalar6XQ

Işık görüş paketiPLA

%65 Oranında Karartılmış arka ve arka yan camlar4KF

Son aldığım teklif arkadaşlar , sormak istediğim ambians aydınlatması varmı gerçekten birde 5 vites diyor 6 değilmiydi 1.4 için  ? Yoksa 1.2 mi 6 vites

Ekli dosyayı görüntüle 327

Redline dedi:
Son aldığım teklif arkadaşlar , sormak istediğim ambians aydınlatması varmı gerçekten birde 5 vites diyor 6 değilmiydi 1.4 için  ? Yoksa 1.2 mi 6 vites
Değerli Hocam,

orada bir hata var.

Sadece 1.6 TDI  lar 5 ileri manuel dir.  1.2 ve 1.4 lerde manuelse 6 ileridir.

Ambiyans aydınlatması sadece midline plus ve bluemotion donanım  için yoktur.  Diğer tüm  donanımlarda standart olarak  mevcuttur

Yarın para işlerini konuşucam st ile güncel indirim ne kadar bu aralar yüzde 5 indirim alabilirmiyim

reko dedi:
Yarın para işlerini konuşucam st ile güncel indirim ne kadar bu aralar yüzde 5 indirim alabilirmiyim
%3 Facebook indirimi bu ay sonuna kadar devam edecek.

Bayilerden de %1 veya 2 aldınız mı %5 e kadar çıkılabilir.

blackfear13 dedi:
bende aracımı 22 mayıs cuma günü sipariş ettim. ağustos başı gelir dediler. fiyat konuşmadık, gelince konuşuruz dediler. opsiyon konusunda biraz abartmamışımdır umarım. st bana higline önerdi ama ben yakıt ve vergi konusu aklıma gelince yanaşmadım. ancak basic zenon içimde kaldı ama onu da alsam fiyat uçacaktı sonuçta comfortline alıyorsun, kendi kendime bu opsiyonlar yeter dedim. sormak istediğim ise aracın temmuz ayı içerisinde gelme ihtimali var mı? temmuz ayında fabrikanın bakıma girme durumu da var. bu beni etkiler mi? ayrıca murat beye teşekkürlerimi sunuyorum. o olmasa ihtiyaçlarım dahilinde kullanım açısından opsiyonları bu şekilde seçemezdim.

Sürüş Konfor PaketiWYP

Composition Media

Geri Park KamerasıKA1

Işık görüş paketiPLA

1.4 highline alın hocam. Hiç düsünmeyin. Opsiyonlar highline da standart. 1.2 çok güzel bir motor ama bu opsiyonlar highlinei cazip kılıyor. Hazır araç vardır illaki.

silvershadow dedi:
Değerli Hocam,

orada bir hata var.

Sadece 1.6 TDI  lar 5 ileri manuel dir.  1.2 ve 1.4 lerde manuelse 6 ileridir.

Ambiyans aydınlatması sadece midline plus ve bluemotion donanım  için yoktur.  Diğer tüm  donanımlarda standart olarak  mevcuttur
@silvershadow

Gönderdiğim ekte mevcut bilgiler yeniden mi istemeliyim banada garip geldi birde bu teklif önceki teklifler gibi değil şablonu falanda farklı

@Redline

Değerli Serkan Hocam;

Diğer kısımda da yanıtladım. Ama takip etme ikanı olmayanlar için tekrar etmekte sakınca yok...

O görmüş olduğunuz bir tanıtım kartıdır. Showroom'daki araçların yanına ayaklı bir kaideye konur ve ziyaretçilerin "bunun özellikleri ne?" diye sormalarını önlemek için kullanılır

ve bir acemi tarafından hazırlandığı kesin....

Sadece aracınızın showroomda mı yoksa depoda mı? tutulduğunu sorun yeterli..

Çok fonksiyonlu renkli ekranlı yol bilgisayarı(premium) ve Led stoplar standart donanım listesinde olmalıydı.

Ayrıca sizin lehinize bir hata da güncel liste fiyatı 71.100 TL olan araç için 70.100 TL yazmaları.

Siz bana kalırsa uyandırmayın uyuyanı.... ve  bu fiyatın üzerinden %3 alın oldu bitti...

blackfear13 dedi:

Sürüş Konfor PaketiWYP

Composition Media

Geri Park KamerasıKA1

Işık görüş paketiPLA

Değerli Hocam;

Çok teşekkür ederim.

Dilerim iyi günlerde kullanmak nasip olur.

Sipariş süreciniz haziran ilk haftası sonrasında olursa fabrika tatili sizi etkilerdi.

Ancak bu durumda sizi etkilemez çünkü sizin aracınız üretim bandından çıkıp yaklaşık 1 aylık transport sürecine girdikten hemen sonra fabrika tatile gireceğinden size etkisi olmayacaktır.

Hayırlısı olsun.

silvershadow dedi:
@Redline

Değerli Serkan Hocam;

Diğer kısımda da yanıtladım. Ama takip etme ikanı olmayanlar için tekrar etmekte sakınca yok...

O görmüş olduğunuz bir tanıtım kartıdır. Showroom'daki araçların yanına ayaklı bir kaideye konur ve ziyaretçilerin "bunun özellikleri ne?" diye sormalarını önlemek için kullanılır

Çok fonksiyonlu renkli ekranlı yol bilgisayarı(premium) ve Led stoplar standart donanım listesinde olmalıydı.

Ayrıca sizin lehinize bir hata da güncel liste fiyatı 71.100 TL olan araç için 70.100 TL yazmaları.

Siz bana kalırsa uyandırmayın uyuyanı.... ve  bu fiyatın üzerinden %3 alın oldu bitti...
murat hocam bu indirimli hali ile 70.100 olarak fiyat verdiler + metalik renk farkı var 1100 tl :)

Redline dedi:
@Redline

Değerli Serkan Hocam;

murat hocam bu indirimli hali ile 70.100 olarak fiyat verdiler + metalik renk farkı var 1100 tl :)
Size tam 2.166 TL indirim yapmak zorunda. %3 indirimi dahi vermemiş. 70.034 TL ediyor %3 indirimle yanlış hesap yapmadıysam :D

Arkadaşlar merhaba, Bende 1.4 TSI DSG Com. + Sürüş Konfor + Işık Pak + Sunroof + Tungsten gri li bir araç alma aşamasında olup Cuma günü aracı teslim alacağım. Araç Benim kendi siparişim değil. Kendi aracımı satınca arabasız kaldım ve Türkiyedeki bir çok bayiyi tek tek oturup aradım ve bu araçta karar kıldım. İlk defa Golf DSG kullanacağım bu yüzden siz değerli üstatların araç teslimi sırasında ve sürüş, bakım vb. konularda tavsiyelerine ihtiyacım var.

Geri
Üst Alt