Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Tekirdağ malkarda yaşıyorum gizli özellikleri acmanizda vag com ile açılmasında yardımcı olabilirim.

arkadaşlar güncel vag kablosu var mı yoksa hala 15-7 mi kullanılıyor bende merak ettim bu işi biri bana; güncel olan ve bu işi yapmak için kablo alabileceğim adres linkini özelden atabilirmi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yapmayı bilmeyenler içinde kendim yapabildiğim kadarıyla yardımcı olurum. Yapabiliyorum diyenler içinde orjinal ürünlerimi kullanmalarını sağlayarak gönüllüler kervanına girmeyi isterim Yer : Mersin

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam foruma bayadır giremedigim için kaçırmışım sizi. Ama şimdi yakaladim. Neyse geç olsun güç olmasın :D

En kisa zamanda yüzyüze tanışmak umuduyla. Bi de özelden bana plakanizi atarsaniz sevinirim eğer bir sakınca görmezseniz. Bende yazarım. Hani yolda falan denk geliriz belki o yüzden :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam foruma bayadır giremedigim için kaçırmışım sizi. Ama şimdi yakaladim. Neyse geç olsun güç olmasın [emoji3]En kisa zamanda yüzyüze tanışmak umuduyla. Bi de özelden bana plakanizi atarsaniz sevinirim eğer bir sakınca görmezseniz. Bende yazarım. Hani yolda falan denk geliriz belki o yüzden [emoji4]

Tabikide kardeşim yüzyüze tanışmak isterim çevremde var mersinde aksesur set jant :)

33 HA 314 beyaz Golf

Tabikide kardeşim yüzyüze tanışmak isterim çevremde var mersinde aksesur set jant [emoji4]33 HA 314 beyaz Golf
Kodlama yeter bana ya. Jant aksesuar yaşını geçtim galiba artık :D plaka için pm attım.

Eskişehir yada kütahyadan çıkmadı daha kimse değil mi yapabilecek :)

Selamlar, led stop taki 2 iç,1 dış ünite de olmak üzere 3 büyük kare led i kapatmak mümkün mü? Sadece çizgisel olarak yanıp,frene bastığımda o büyük 3lü yansın istesem yapabiliyor muyuz?

Selamlar, led stop taki 2 iç,1 dış ünite de olmak üzere 3 büyük kare led i kapatmak mümkün mü? Sadece çizgisel olarak yanıp,frene bastığımda o büyük 3lü yansın istesem yapabiliyor muyuz?

Ne yazıkki onların kanalları aynı. Sadece içerideki kablolar ile mümkün diye düşünüyorum. 

Arkadaşlar buy uygulamaların aracın garantisini etkilemediği kesin mi ? Servis garanti anlamında kıllık yapabilir mi?

Arkadaşlar buy uygulamaların aracın garantisini etkilemediği kesin mi ? Servis garanti anlamında kıllık yapabilir mi?
@gkhn Hocam geçen hafta ST ye uğradım, çay kahve filan derken muhabbeti tam da merak ettiğiniz konuya getirdim :)  Aracın garantisi bitince yapmamı tavsiye etti. Elektronik bir hata verdiği zaman garanti dışına çıkar dedi. Ben aracımı alalı 3 ay oldu nerdeyse, 20 gün önce de aliexpresten kablo siparişi verdim ama henüz gelmedi. Ben garanti süresini beklemeden yapmaya karar verdim hocam. Sanırım Ankara'dasınız, kodlamaları öğrendiğim zaman size de yardımcı olabilirim isterseniz.

Geri
Üst Alt