Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

İstanbul Anadolu Yakası için bir planlama yapılırsa iyi olacağa benziyor. Bu yakada bu işi bilen bir arkadaş var mı?

İstanbul Anadolu Yakası için bir planlama yapılırsa iyi olacağa benziyor. Bu yakada bu işi bilen bir arkadaş var mı?
Ümraniye de çalışıyorum hocam ben. Yarın akşam bir arkadaş gelecek kodlama için. Buyrun gelin sizde

Kendi Aracima Kodlama yapmak istiyorum kabloyu ve programi nerden bulabilirm

Simdiden yardimlarniz icin tesekkur ederim 

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar merhaba.aranıza yeni katıldım. 2015 1.2 dsg comfortline sahibiyim.forumda harika bilgiler mevcut.ve ben gaza gelip yağmur ışık ve far sensörü ve kablosu siparişi verdim.çanakkale de yaşıyorum.ayrıca aracımın gizli özelliklerini açtırmak istiyorum.bursa tekirdağ veya istanbulda  yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim.teşekkürler.

arkadaşlar merhaba.aranıza yeni katıldım. 2015 1.2 dsg comfortline sahibiyim.forumda harika bilgiler mevcut.ve ben gaza gelip yağmur ışık ve far sensörü ve kablosu siparişi verdim.çanakkale de yaşıyorum.ayrıca aracımın gizli özelliklerini açtırmak istiyorum.bursa tekirdağ veya istanbulda  yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim.teşekkürler.
Hocam istanbulda seve seve yardımcı olurum. Sensör setiniz geldikten sonra gelin ki hepsi bir arada çıkar ;)

Merhaba, Ankara'da vag com 16.8 için yardımcı olabilecek kimse var mı?

Herkese merhaba,

Dün akşam Golftutkunu(VAG tutkunu demek daha doğru olur VW-Seat araçları var ailecek) bir arkadaşım sağolsun aşağıdaki özellikleri açtı. 12.12 kablo kullandık. Sıkıntısız özellikleri açtık.

-ACT Modu

-DWA Korna Kilit

-Klima Auto mod hız göstergesi

-Kadran Selamlama

-Gündüz farlarının açılıp kapanabilmesi

-Gündüz farları ile birlikte arka stopların yanması

-Coming home özelliğinin araçtan inerken otomatik olması

-ESP Sport.

Oldukça keyifli hale geldi Golfüm.

Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Herkese merhaba,

Dün akşam Golftutkunu(VAG tutkunu demek daha doğru olur VW-Seat araçları var ailecek) bir arkadaşım sağolsun aşağıdaki özellikleri açtı. 12.12 kablo kullandık. Sıkıntısız özellikleri açtık.

-ACT Modu

-DWA Korna Kilit

-Klima Auto mod hız göstergesi

-Kadran Selamlama

-Gündüz farlarının açılıp kapanabilmesi

-Gündüz farları ile birlikte arka stopların yanması

-Coming home özelliğinin araçtan inerken otomatik olması

-ESP Sport.

Oldukça keyifli hale geldi Golfüm.

Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.
2016 model aracı mı 12.12 kablo ile kodladınız ? 

Geri
Üst Alt