Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

src0034

Üye
 • İçerik sayısı

  19
 • Katılım

 • Son ziyaret

src0034 Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Contact Methods

 • Instagram
  sercanggl

Converted

 • İsim
  Sercan
 • Yaşadığım Yer
  Istanbul
 1. @silvershadow iyi aksamlar hocam
 2. @snoppy o foto eskiymis bende sonradan farkettim
 3. Arka tamponu dıfuzoru vw erelden aldım orjınal @Gökhan Duman
 4. @silvershadow Hocam arac uzerinde R arka tampon iskender usta egsoz kw coilover var tampondaki plastik aksamlari piano black boyattim ufak tefek seylerde var
 5. Bizimde kaporta boya dukkanımız oldugu ıcın bılıyorum hocam kaskondan en ufak bı cıvata degısse dahıl tramer sıstemınde gozukur mını malesef @snoppy arkadsımızın dedı gıbı kesın bılıgıyı acentenden alablırsın
 6. Benim favorim
 7. @silvershadow Yok profesyonel fotografci degilim sadece Ozenerek yapiyorum
 8. @Negatiwe Masallah hocam .on lip cok guzel durmus nerden tedarik ettin acaba
 9. Autoking pismanliktir @rslkts
 10. @yusuf 05327182449 yeni yiliniz kutlu olsun
 11. Kendi Aracima Kodlama yapmak istiyorum kabloyu ve programi nerden bulabilirm Simdiden yardimlarniz icin tesekkur ederim
 12. Benim golftede ayni can sikilcak bi durum yok