Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Bursa dan Gökhan Bilgin Hocama çok teşekkür ediyorum. Akşam vakti demedi, vagcom konusunda bana yardımcı oldu sağolsun..

Merhaba,

@Gökhan Bilgin Bana kodlama konusunda yardımcı olur musun? Geçen hafta mib2 ünite aldım, taktıktan sonra kodlama yapmak gerekecek sanırım, takma işini kendim halletmeyi düşünüyorum. Özellik açmayı da düşünüyordum ama şimdi benim asıl ihtiyacım mib2 için olan kodlamalar.

Bu konuyu görmeden önce , aşağıdaki konuya da yazmıştım Bursa'da olup da yardım edebilecek birisi var mı diye ama sanırım buraya yazmak daha doğru oldu.

@Gökhan Bilgin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar

Konforlu sinyali 3'ten 5'e çıkarmak için Eskişehir merkezde yardımcı olabilecek var mıdır? Teşekkürler şimdiden. Ayrıca bu tür basit işlemler aracın servis dışında bir işlem gördüğü anlamına geliyor mu? İyi niyet garantisi için sanırım servis dışında bir işlem görmemek gerekiyor. Daha önce serviste ibrelerin sağa gidip gelmesini ricayla açmışlardı ama bunu açmadılar. Benim direksiyonum sinyaldeyken çat çut ses çıkarıyor ve sesi duymamak için sürekli konforlu sinyal kullanıyorum ama 3 sinyal çoğu zaman yetersiz kalıyor. 5 olursa gerçekten konfor olacak benim için.  

Merhaba arkadaşlar

Konforlu sinyali 3'ten 5'e çıkarmak için Eskişehir merkezde yardımcı olabilecek var mıdır? Teşekkürler şimdiden. Ayrıca bu tür basit işlemler aracın servis dışında bir işlem gördüğü anlamına geliyor mu? İyi niyet garantisi için sanırım servis dışında bir işlem görmemek gerekiyor. Daha önce serviste ibrelerin sağa gidip gelmesini ricayla açmışlardı ama bunu açmadılar. Benim direksiyonum sinyaldeyken çat çut ses çıkarıyor ve sesi duymamak için sürekli konforlu sinyal kullanıyorum ama 3 sinyal çoğu zaman yetersiz kalıyor. 5 olursa gerçekten konfor olacak benim için.  
Hocam bu tür işlemler aracınızı garanti dışına kesinlikle çıkarmaz. içiniz rahat olsun. 

Merhaba arkadaşlar

Eskişehirde Murat Abi var, mesaj atayım kendisine. :)

Merhaba arkadaşlar

Mrb.lar.. Müsait bir zamanda yardımcı olabilirim.. İletişim için mesaj attım size.. 

Merhaba,

@Gökhan Bilgin Bana kodlama konusunda yardımcı olur musun? Geçen hafta mib2 ünite aldım, taktıktan sonra kodlama yapmak gerekecek sanırım, takma işini kendim halletmeyi düşünüyorum. Özellik açmayı da düşünüyordum ama şimdi benim asıl ihtiyacım mib2 için olan kodlamalar.

Bu konuyu görmeden önce , aşağıdaki konuya da yazmıştım Bursa'da olup da yardım edebilecek birisi var mı diye ama sanırım buraya yazmak daha doğru oldu.
http:////topic/1794-5-inç-yeni-mib-2-mirrorlink-ünite-taktırdım-tecrübelerim/?do=embed [/URL]@Gökhan Bilgin

Merhaba yardımcı olurum 05379561408 numaram

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ekliyorum Hocam, Adana'da Can Hocamız ve Ahmet Hakan Hocamızda mevcut, yardım isteyen arkadaş hanginize yakınsa haberleşirsiniz duruma göre yardımcı olursunuz. :)
Eren bey elimden geleni yaparım . Özel mesaj atmaları yeterli . 

Merhaba istanbul içi gizli özellik açmakta yardımcı olacak biri var mı ?

Geri
Üst Alt