Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Herkese selamlar, 2015 araçlarda da açılabiliyor mu şu an bu özellikler? Bir ara olmuyordu sanırım. Bir de listede göremedim ama, özellikleri açmak için Ankara'dan yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Teşekkürler  :)

haplo dedi:
Herkese selamlar, 2015 araçlarda da açılabiliyor mu şu an bu özellikler? Bir ara olmuyordu sanırım. Bir de listede göremedim ama, özellikleri açmak için Ankara'dan yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Teşekkürler  :)
Hocam liste aşağıdaki konunun ilk mesajı. Detaylar içeride var.

http://www.golftutkusu.com/vag-kablosu-ile-aktive-edilebilen-ozellikler/golf-7-vag-com-kodlamalar/

Size başka bir soru sormak istiyorum. Eskiden Dota diye bir oyun vardı. Oynamışlığınız var mı :)

Nick oradan çok tanıdık geldi.

@yusuf Dota oynamışlığım var çok olmasada, ama nick benzerliği olabilir tabii :) Eskiden demişsin ama Dota hala var yalnız, daha popüler hatta  8D

Listeyi gördüm fakat görünce aklıma bir soru daha geldi, 2015 Ocak üretimi Golf için 15.7 kablosu mu gerekli yoksa daha önceki kablolar uyumlu mu?

haplo dedi:
@yusuf Dota oynamışlığım var çok olmasada, ama nick benzerliği olabilir tabii :) Eskiden demişsin ama Dota hala var yalnız, daha popüler hatta  8D

Listeyi gördüm fakat görünce aklıma bir soru daha geldi, 2015 Ocak üretimi Golf için 15.7 kablosu mu gerekli yoksa daha önceki kablolar uyumlu mu?
Thor_Anc Nicki tanıdık mı size göre. Ben şu ara HON oynuyorum sadece. Mantık aynı zaten. Dota 2 oynadım sevmedim. LoL çoçuk oyunu zaten. 14.10 da iş görüyor galiba ama 15.7 alın alacaksanız.

@yusuf Yok valla tanıdık gelmedi ama kimseyi hatırlamıyorum DOTA zamanından o da ayrı mesele. Ben de genelde MOBA sevmem fakat bu ara Blizzard'ın MOBA'sına sardım onu oynuyorum vakit oldukça :)

Kabloyu da 15.7 alayım madem, işin içinden çıkamazsam yardım isterim artık  :D

@haplo Hocam 14.10 yeter ama siz 15.7 alın nasılsa aynı fiyata satılıyor :)

@yusuf  Hocam Dota 2 iyidir ya oynarım ara sıra kardeşler kuzenler bir araya geldiğimizde :)

Knight Online geçmişim de var hatta bugün bir iki arkadaşla muhabbetini yaptık, anlattıkça daha eskilere gittim baya vakit harcamışım o oyuna. Oyundan kazandığım paralarla aldığım güzelim Canon 7D makinemi, Canon 24-105, Canon 50mm, Tamron 70-300, Tamron 17-50 lenslerimi ilk arabamı alırken sattım ve parasını peşinata ekledim :)

MSE dedi:

@yusuf  Hocam Dota 2 iyidir ya oynarım ara sıra kardeşler kuzenler bir araya geldiğimizde :)

Knight Online geçmişim de var hatta bugün bir iki arkadaşla muhabbetini yaptık, anlattıkça daha eskilere gittim baya vakit harcamışım o oyuna. Oyundan kazandığım paralarla aldığım güzelim Canon 7D makinemi, Canon 24-105, Canon 50mm, Tamron 70-300, Tamron 17-50 lenslerimi ilk arabamı alırken sattım ve parasını peşinata ekledim :)
Çok karanlık gelmişti bana Dota 2, Eski dotadan aldığım zevki vermedi. HoN severek oynarım vakit bulursam :)

Knight'a da çok zaman verdik ama ondan para kazanamadım siz gibi :D Anca verdim hehe

yusuf dedi:

Çok karanlık gelmişti bana Dota 2, Eski dotadan aldığım zevki vermedi. HoN severek oynarım vakit bulursam :)

Knight'a da çok zaman verdik ama ondan para kazanamadım siz gibi :D Anca verdim hehe
Başta bende alışmakta zorlandım ama grafikleri eskiye göre muhteşem oldu. Sürekli geliştiriyorlar bir ara yükleyip deneyin isterseniz :)

HoN nedir bilmiyorum :)

Knight oynarken bir clana girdim harika bir ekip ile tanıştım ve o günden sonra herşey çok farklı oldu :D

MSE dedi:

Başta bende alışmakta zorlandım ama grafikleri eskiye göre muhteşem oldu. Sürekli geliştiriyorlar bir ara yükleyip deneyin isterseniz :)

HoN nedir bilmiyorum :)

Knight oynarken bir clana girdim harika bir ekip ile tanıştım ve o günden sonra herşey çok farklı oldu :D
Heroes of Newerth. Dotadan sonra çıkan ilk o tarz oyundur kendileri. Beta sürecinden beri oynarım. Başta ücretliydi. Keşke hep ücretli kalsaydı :)

@MSE muhammed senin kabloda benimkinden önce geleceğine göre yusuf abi içinde bir sorun olmazsa ben alabilirmiyim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gökhan Bilgin dedi:
@MSE muhammed senin kabloda benimkinden önce geleceğine göre yusuf abi içinde bir sorun olmazsa ben alabilirmiyim :)

Tamam dostum aramızda ayarlarız sorun yok :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ankarada kablomuz var@MSE muhammed hocamdan telefondan destek alarak birseyler acalim ne diyorsunuz ankarali golfculer.😊

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hem havalar ısınsın, hem de benim araba gelsin öyle buluşalım, ben de çok öğrenmek istiyorum şu vag işini

Yeni üyeyim, konu başlığını görünce her şeyin para olmadığının ıspatı olan bu yardımsever dostlara selam vermek istedim..Sağ olun var olun 

Geri
Üst Alt