Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Yeni üyeyim, konu başlığını görünce her şeyin para olmadığının ıspatı olan bu yardımsever dostlara selam vermek istedim..Sağ olun var olun 
Hocam kesinlikle doğru yerdesiniz. Burada önemli olan yardımlaşma. Forumun mantığı tam olarak bu olmalı zaten. Aramıza hoş geldiniz.

Hocam kesinlikle doğru yerdesiniz. Burada önemli olan yardımlaşma. Forumun mantığı tam olarak bu olmalı zaten. Aramıza hoş geldiniz.
Keşke tüm forumlar böyle olsa ,bu işi ticarete dökmüşler malesef.Hoşbulduk bu arada

Selamlar arkadaşlar,

20-25 gün önce sipariş verdiğim kablo bugün elime ulaştı. Eğer nasıl kodlama yapılacağını da öğrenebilirsem ben de ücretsiz kodlama vs. konusunda yardımcı olabilirim önümüzdeki günlerde  :('

Hocam bilgisayarın interneti kapatın. sonra cd ile uygulamayı kurun ve kabloyu takın herşeyin çok kolay olduğunu göreceksiniz.

aracımı teslim alınca biraz hevesimi alıp Ankara'da bu işlerden anlayan bir yer ile görüşüp birkaç şey açtırmayı planlıyorum.

ilk açtıracağım şey ani fren'de 4'lülerin yanıp sönmesi olacak :)

@jajaja hocam ilk Ankara buluşmamızda bunu düşünüyoruz, bekleyin derim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Şefik hocam beklerim tabiiki. Benim araç ancak Mart gibi gelir diye düşünüyorum zaten belki daha erken. 
Hayırlısı diyelim.  s=guitar

Moderatör tarafında düzenlendi:
@jajaja sizinki ile benim araç aynı anda gelecek gibi görünüyor, iki araç da arka arkaya üretimi tamamlanmıştı diye hatırlıyorum.

Şubat 3.hafta bekliyorum en geç 4.hafta

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla acele edince gecikiyor, ben buradan bir arkadaş söylemedikçe siparişime bakmıyorum :)  Böylesi daha iyi oluyor, sanki benim olmayacakmışçasına yaşıyorum. 

@bravo32 geçen gün beni yokladı "-ne oldu sipariş" diye bende onun ısrarı üzerine bakınca son durumu şanseseri öğrendim. Bizim düldül limana sevk için devasa otoparkta bekliyormuş. Vallahi ben VW website'ın yalancısıyım :p  

@bravo32 bana bak hocam bi gelişme olmuştur derse bakarım. Yoksa ııııh ;)  

@jajaja hocamin aracinin daha fazla beklememesi için sürdürdüğüm projemi aşağıda bilginize sunarım. Vw e kalsa daha baya bekletecekler, bu işi kendi imkanlarimla cozucem ve hasret bitecek. :D  

Ekli dosyayı görüntüle 1577

@jajaja hocamin aracinin daha fazla beklememesi için sürdürdüğüm projemi aşağıda bilginize sunarım. Vw e kalsa daha baya bekletecekler, bu işi kendi imkanlarimla cozucem ve hasret bitecek. [emoji3] 
Su man daki torka neptune filosu dayanamaz. [emoji16]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@yusuf hocama sonsuz teşekkürler bu akşam üstü gizlileri açık ettik artık gizli değiller  :)

stickerimizi da taktık güzel oldu

Geri
Üst Alt