Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

@jajaja hocamin aracinin daha fazla beklememesi için sürdürdüğüm projemi aşağıda bilginize sunarım. Vw e kalsa daha baya bekletecekler, bu işi kendi imkanlarimla cozucem ve hasret bitecek. :D  

Ekli dosyayı görüntüle 1577

@bravo32 hocam vallahi çok güldüm :) Nereden geldi aklına böyle bişi.

Resmen Golf için fethetmişsin adamların toprakları. Doğuş Oto müşteri memnuniyeti anketi doldurtursa onlara sıfır verecem bütün 10 puanları Golf Tutkusu'na vericem.

Benim ST @bravo32 :)

@jajaja hocamin aracinin daha fazla beklememesi için sürdürdüğüm projemi aşağıda bilginize sunarım. Vw e kalsa daha baya bekletecekler, bu işi kendi imkanlarimla cozucem ve hasret bitecek. :D  

Ekli dosyayı görüntüle 1577
Tarih sizi ikinci Fatih olarak yazacaktır gemileri karadan yürüten..

Nereye fetih yapılacak ve neyin fatihi derseniz "Gönüller" der geçeriz.. :000177-medium:

@bravo32 kesinlikle gönlümüzü fethettin yaptıklarınla. Bu kareyi hayatım boyunca unutmayacağım. Umarım bir gün sizinle de görüşme imkanımız olur. Dünya küçük hocam ;)

Hocam bende çok isterim tanışmayı, Marmaris' e yolunuz düşerse deniz manzaralı nargile keyfi yaparız :)  

aynı yoldan geçenler olarak benim @jajaja @Emrah @Şefik hasret dolu bekleyişi idi geçtiğimiz 2 ay.

Hocam bende çok isterim tanışmayı, Marmaris' e yolunuz düşerse deniz manzaralı nargile keyfi yaparız [emoji4] aynı yoldan geçenler olarak benim @jajaja @Emrah @Şefik hasret dolu bekleyişi idi geçtiğimiz 2 ay.
Mutlaka hocam, üniversite zamanlarında yazları Datça Aktur'da çalışarak geçirmiştim. Oraları çok sevdim o zamanlar.

Bu yaz ya da bir sonraki yaz oralara gelmeyi istiyorum :)

Sent from my iPad using Tapatalk

:000074-medium:

Hocam bende çok isterim tanışmayı, Marmaris' e yolunuz düşerse deniz manzaralı nargile keyfi yaparız :)  

aynı yoldan geçenler olarak benim @jajaja @Emrah @Şefik hasret dolu bekleyişi idi geçtiğimiz 2 ay.
@bravo32 hocam gelirsem tabii ki ararım sizi. 

Marmaris'e gittiğimde o kadar ufaktım ki gittiğimi hatırlamıyorum. :)

Bu yaz %70 gelme durumum var hocam, oraları gezip görmek istiyorum. Scuba diving ile uğraşıyorum birde o tarafları çok övüyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İstanbul için yokmu yahu vag kablosu olan :)

daha önce başka konuda geçmişti ama buluşulamadı bir türlü 

@yusuf

Hocam siz güngörendesiniz ben kartal dayım baya uzak kalıyoruz,

hafta sonu esenyurta geçicem uygun zaman olursa iletişime geçerim, hem paspaslarıda alırım :)

Siz ücretlimi yapıyorsunuz, ücretli ise ne kadara yapıyorsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt