Golfün yumuşak olan göğüs ve kapı kısımlarını ne ile temizliyorsunuz ?

Konusu değil ama Auto Finesse Aqua Coat Nano Sprey Cila kullanan oldu mu? Meguiars Ceramic Wax kullanıyordum hali hazır memnunum bu ürünün fiyat biraz daha makul ve 1lt olması aklımda soru işareti yaratıyor :)

@uranusgrey_golf Autoglym için tuzlu demişsiniz ama 300 ml için o kadar para biraz fazla değil mi :D  Bence Meguiars Ultimate protectant alın ya da autofinesse spritz.. bu ürünler daha fazla...

Forumda Detaycı araç sahiplerinin bu kadar çok olduğunu bilmiyordum :) Tavsiyeler için teşekkürler deneyip sonuçları göreceğiz bakalım.

@uranusgrey_golf $ & € bizi yıldırmaya çalışıyorlar.. Set düşünüyorum boya koruma için şimdilerde hesaplıyorum içinden çıkamıyorum :)

@uranusgrey_golf $ & € bizi yıldırmaya çalışıyorlar.. Set düşünüyorum boya koruma için şimdilerde hesaplıyorum içinden çıkamıyorum :)
Ben zamanında durumların böyle olacağını tahmin edip ;

- 3 Farklı boyda detay fırçası

- Alcantara ve Kumaş koltuk temizliği için yumuşak Fırça

- Lastik ve Jant fırçası 

- APC - 5 Litre Şampuan - 2 Litre Quick Wax ve 2 litre Tire Dressing almıştım :)

Ben zamanında durumların böyle olacağını tahmin edip ;

- 3 Farklı boyda detay fırçası

- Alcantara ve Kumaş koltuk temizliği için yumuşak Fırça

- Lastik ve Jant fırçası 

- APC - 5 Litre Şampuan - 2 Litre Quick Wax ve 2 litre Tire Dressing almıştım :)
=) Wax ta alsaymışsınız keşke =)

@forzaGilles peki bu linkteki Sonax ın ürününü direksiyon içinde kullanabilirmiyiz?
Hocam merhaba,

Direksiyonda kullanım için nanolex interior cleaner veya koch chemie pol star ile temizlik yapıp , colourlock deri kalkanı ile koruma altına alabilirsiniz. Pol star ı ayrıca koltukların alkantara kısımlarında da güvenle kullanabilirsiniz. 1:10 sulandırıldığı içinde bereketli bir üründür. Köpük yapım şişesiyle uyguladığınızda sarfiyat daha da düşecektir.

@uranusgrey_golf

Arkadaşların dediği gibi af spritz veya sonax xtreme cockpit reineiger matt effect olabilir. 

Mat final isteyenler için af spritz ve sonax cockpit reiniger son derece başarılı :)

@snoppy Autoglym interior shampoo ?
KochChemie RCC kullanmadan önce kullanıyordum :) Yalnız o ürün yalnızca temizleme amaçlıdır. Temizlik yaptıktan sonra bir de koruma kalkanı oluşturmak için "Autoglym Vinyl & Rubber Care" kullanıyordum. KochChemie RCC'de ise iki ürün tek şişede gibi düşünebilirsiniz.

KochChemie RCC kullanmadan önce kullanıyordum :) Yalnız o ürün yalnızca temizleme amaçlıdır. Temizlik yaptıktan sonra bir de koruma kalkanı oluşturmak için "Autoglym Vinyl & Rubber Care" kullanıyordum. KochChemie RCC'de ise iki ürün tek şişede gibi düşünebilirsiniz.
@snoppy Aynen Vinly rubber care aldım Davlumbazlara kullanıyorum, kapı eşiklerine :D.. Meg in Ultimate protectant kullanıyorum koruma amaçlı..

@forzaGilles peki bu linkteki Sonax ın ürününü direksiyon içinde kullanabilirmiyiz?
Olmaz hocam., bu ürün plastikler için., içerik olarak biraz temizleme özelliği birazda koruma özelliği var ama deri için uygun bir ürün değil., hem plastik aksamda hem deri için, hem de kumaş yüzeylerde temizlik amaçlı hepsi bir arada bir ürün arıyorsanız Nanolex interior cleaner kullanabilirsiniz 750ml. olması avantaj bayaa bi uzun süre idare eder ama biraz pahalı bir ürün; https://www.boyakoruma.com/magaza/nanolex-interior-cleaner-750ml/

Geri
Üst Alt