AŞKI MEMNU BİHTER İLE KANAT KEYFİ :)

İyi dilekleriniz icin herkese teşekkürler dostlar daha uygun bir zamanda sosyal mesafeli bir toplanti yapariz isallah

Günün kisa özeti

Hava, mekan ve muhabbet süperdi

Mangal yakmadik sariyer de lezzetini daha önce bildigimiz yerden oturdugumuz yere paket siparis verdik

Bir ara dev bir tanker gecti sadece gördük sonra dev dalgalar uzerimize kadar geliyordu deniz analari kaldirimi doldurdu benim çok korktugumu sandilar ama paniğim kanatlari kurtarmakti

Sonra muhabbet nerden nereye geldi anlamadik [mention]İlker34 [/mention] ustad sürüş modu yapti aracima ellerine saglik hocam

[mention]CemK [/mention] ustad ben tüm sufleleri yemeyim diye ortak oldu yardimci oldu sagolsun
normalde diyette kendisi

Sokakdaki minik ve yaşlı dostlarimizi unutmadik tabiki de biz mutlu olduk onlarida mutlu etmek icin kemikleri çöpler ile karistirmadan kendilerine servis yaptik

IMG_3837.jpg1c2938c7-2108-4eac-8d08-532b1cdb18b6.jpg

@HONEY böyle olmaz ama Bülent abi sosyal mesafeli buluşmaya davet bekliyorum baklavanı alıp geleceğim :)

@HONEYabi güle güle kullan. Arayı açmayalım en yakın zamanda tekrarlayalım. Ama termos şart. Çaysız olmuyor. 😀😀

Hava Süper, muhabbet 10 numaraydi :)

Tsunami dalgasi gelince @HONEYhocam süper panik yaptı ama kanatlari kurtarma çabası süperdi 🤣

Bide çay olsa nolurdu bilemedim, 21:00'da eve park ettim valla :)

[mention=11839]HONEY[/mention]abi güle güle kullan. Arayı açmayalım en yakın zamanda tekrarlayalım. Ama termos şart. Çaysız olmuyor. [emoji3][emoji3]
Yaaaaa valla bende bisey eksik diyordum ustad

Tavşan kanı çay ile zirvede biterdi muhabbet

Hava Süper, muhabbet 10 numaraydi [emoji4]
Tsunami dalgasi gelince [mention=11839]HONEY[/mention]hocam süper panik yaptı ama kanatlari kurtarma çabası süperdi [emoji1787]
Bide çay olsa nolurdu bilemedim, 21:00'da eve park ettim valla [emoji4]
Bagajdaki masa sandalye yanina annemim cok sevdigi kirmizi termosda çayı ekliyorum o zaman

O ara kestirme yola girmeseydik 22:00 de evde olurdun ancak ustad hahaha

Üstün zekanla iyiki o kestirmeye girdik

Afiyetler olsun. Mekân güzel, insanlar güzel, araç güzel, menü güzel. Daha ne olsun. 😊

Sürüş modun da hayırlı olsun Bülent hocam. Aheste aheste gırtlak dolu yaptın aracı 😄

bende gelmek isterdim abi işteydim. Afiyet olsun bu arada. Abi kapmışsınız sürüş modu o zaman bi baklava bekleriz artık sürüş modunun şerefine :D  

@HONEY süper olmuş üstad!

Geze kondu demek daha uygun olur.

Bol muhabbetler üstadlarım

Hocam yapılan islem orjinal lisanslıdır şasenize işlenir, yedek parcadan sorgulama yaptığınızda mode tuşlu tuş takımı serviste görünür @kartal1973

Geri
Üst Alt