yeni font GOLF krom yazı

@HONEY aldığımı nerden bildin? şaka şaka arabamın dışına yapıcaklarımı yaptım başkasına karnı tok hocam.cem abi almazmı acaba :)  

@agacmalzeme @Recep Gül 

Bir kere direksiyonu değiştirenler kesin olacak, golf 8 in anteni daha büyük gibi onu değiştirenler de olur(aliexpress linki ile beraber paylaşılır.) Logolar zaten satışa çıkmış, Golf 8 in jantlarının replikaları üretilmeye başlanmıştır bile. Farlar ile stoplar olmasa bile ufak tefek oynamalar ile onlarda benzetilir bir şekilde :D  

@bcaksk evet bir tek bu var yeni font olarak. yarın servisden de fiyat alıp değerlendirilir

Araba ilanlarına bakarken yeni poloların bazılarının direksiyonunda yeni logo var, direksiyon eski tip ama logo yeni. Golflerde de böyle birşey var mı ya da yapılabilir mi? 

Yeni Polo Direksiyon.JPG

@serkan_kala airbag değişimi ile mümkün gibi..

Muhtemelen ortadaki logo değişimi ile olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araba ilanlarına bakarken yeni poloların bazılarının direksiyonunda yeni logo var, direksiyon eski tip ama logo yeni. Golflerde de böyle birşey var mı ya da yapılabilir mi? 

Ekli dosyayı görüntüle 41824
Bahsettiğiniz ilanlardan birinin plakasını servise vererek direksiyon airbag kapağı fiyatı alabilirsiniz hocam.

Aliexpress'e de gelmiştir belki, bakmak lazım.

Ben direksiyon uyar mı acaba onu düşünüyorum direk kendi direksiyonu 

Ben şu logoları istiyorum açıkcası hem öne hem arkaya cok premium gösteriyor yeni passatlar t-roclarda tiguan güzel duruyor acaba ön amblem arka amblem gelir mi bizede 
Hocam 7.5 Ön Arka Logoyu 700 Gibi Fiyata Aldım Servisten 8'lerinki Bir Hayli Yüksektir :)  

yeni font golf yazının servis fiyatı 332 lira, gelmesi 1 ay sürer

@Seastar76 görsel olarak sormuştunuz.. 

U83376cf0dc36401a82531d26b159242fe.jpg

Bence biraz daha aşağıda olabilir..

@ogzogz teşekkürler(aliexpress de satılan  tek yeni bu) 

evet aşağıya ve araları az açılabilir 

Geri
Üst Alt