Jump to content

Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Recommended Posts

Merhabalar, forumda en çok açılan konulardan biri "aracım ne kadar eder" ve sifirdan pahalı ikinci el araç ilanları. Bu sebeple fiyat tespiti yapmak için sıfır araç tekliflerimizi buradan paylaşsak hem bayiide bulunan araçları takip etmiş hemde fiyatlardan haberdar olmuş oluruz.

İlk taşı ben atayım

Vosmer- A3 Sedan  Dynamic + Prestige paket = 357 bin TL (20/11/2020)

tarihinde erkan163 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Kurucu Yönetici

@krym Hocam plus paketli Seat Ateca için dün fiyat almış mıydınız? Ben en son 1-2 ay önce bayilere ilk geldiğinde arayıp sormuştum, 370 bin tl küsür fiyatı vardı. 

Bu arada başka forumdan alıntı teklif paylaşayım. Yeni Çıkan Capture için bugün verilen fiyat. Araç en full paket, liste fiyatı 330 bin tl ama opsiyonlarla bu fiyata veriliyor.

image.png

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak hocam 355 bin lira dediler ama icerigini bilmiyorum, camtavan var mi yok mu sormadim, standart zannediyordum camtavani fr pakette, opsiyonmus sanirim, bir sormak lazim ama suanda en iyi alternatif tartismasiz ateca, 2021 mk8'i bekliyorum, fiyata göre ateca alabilirim, yeni yila 1.5 ay kalmisken 2020 model araba almak istemedim

tek sorun bu al-satcilar bu fiyatlari görürse talan ederler diye korkuyorum, ama  bayilerde araba var, cok kararsizim

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bayiyle gerekli görüşme yaptım, a3 dinamikmiş dizaynlar daha pahalı. 

q2 tdı dsg 404 bin, tiguan 385 bin sunrooflu.

tarihinde dgn tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 Kasım da Yeni 4 serisi araç içimi fiyat teklifi aldım.

Edition M Sport paket olarak, (otomatik bagaj, ön koltuk ısıtma, sürüş park asistanları, harman kardon, hayalet, carplay) başlıca özellikler standart olarak geliyor.

Aracın renk kombinasyonu: 

dış renk: Metalik Mavi / Tanzanite
İç renk: Vernasca Koyu Kırmızı Deri

edition msporta ekstra olarak araçta;

Jant:19" Çift Kol Stil 793 Individual/Ka

adaptif m süspansiyon

BMW LaserLight bulunuyor.

fiyat olarak,927 bin TL bana verilen teklif fakat dolar 8.3 civarlarındaydı teklif verilirken 2-3 hafta içinde net fiyatı haberdar ederim :)

6F655431-C351-4603-A91C-EAFA126A28B1.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@erkan163 tiguan life paket cok kötü, canli gördüm görmez olaydim, ben seat'i hic sevmem ama ateca süper olmus, life paketin farlari cok cirkin, jantlari facia, icinde hicbirsey yok, bosline, koltuklar rahat ama cirkin, seat fr koltuklar direksiyon, farlar süper, tiguan atecanin yaninda cok sönük kaliyor

simdi aynisini mk8 icin düsünüyorum, life paket alinmaz büyük ihtimalle, style göze hos gelir ama bütceye kötü gelir

VW  paketler arasindaki farki cok acmis, aradaki fiyatida yüksek tutmus

skodanin fiyatlar sacma, karoq icin 400 bin dedi, tamam detay verme dedim :) sen skodasin yaaa, kendine gel

son olarak ateca suanda benim gözümde tiguandan-c5den yeni 3008'den karooqdan, kugadan vs en önde (kendim bile bu yazdiklarima inanamiyorum)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@krym  @AhmetCakmak Ateca için çarşamba günü (18.11.2020) plus paket (cam tavan, ön park sensörü, otomatik park, koltuk ve direksiyon ısıtma, deri kapı içleri vs.)  beyaz FR için  389.000 TL fiyat verdiler. Avek istanbul. 

Araç çok güzel olmuş, tiguanda opsiyon olan bi çok şeyin standart olması daha da cazip kılıyor. (çarpışma önleyici front asist gibi) tek handikap renk seçeneği pek yok, bolca beyaz getirmişler. Ben rodyum gri FR için tüm Türkiye'deki seat bayilerine ismimi bıraktım, dönüş yapan bir tek avek oldu o da beyaz için. 

@farukal Hocam tek beğenmediğim kısmı siz beğenmişsiniz, zevkler ve renkler :) Alacak olursam ilk işim mümkünse o ayna altı OLA yazısını sildirmek olacak.  

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Holigan Plus paket bayagi doluymus, bana bu paketten sadece ön park sensörü lazim, illede bir yerde sacmalayacaklar, arka park sensörü var ama ön yok, ön park sensörü acaba sonradan takilir mi merak ettim

355 bin liralik  fr + ön park sensörü bana yeter, rengide illede gri olacak, 2 ay sabredip 2021 model almayi planliyorum (mk8'in durumuna göre. simdilik 2. alternatifim), fiyatlarin yatay seyredecegini, otomobile talebin cok ciddi oranda düsecegini öngörüyorum bu  yüzden 2021 modelini alirim insallah, fiyat yükselme riskini almaya deger bence 1 yil yeni model icin

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@krymEvet hocam Doğuş kafasına göre paket belirleyip dikte ediyor alıcılara, çok canımı sıkan bir durum bu. Yalnız 355 bin TL eski fiyatlardı, şu an cam tavansız FR fiyatı 369 bin TL. 

Sadece ön park sensörü yeter diyosanız enderelektronikte ön sensör parça ve montajı mevcut.

https://www.enderelektronik.com.tr/urun/park-sensor-seti-on-destekli-2/ 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Akif Nalca merhaba 261 bin lira, 280 binden ilana girdim ( en ucuz benimkiydi) 2 hafta boyunca fiyat indirdim, ne mesaj ne arayan, sonunda ankaradan birtane al-satci geldi aldi, en son 265 bine düsmeme ragmen 1 hafta boyunca kimse ne aradi ne mesaj gönderdi, highline olani 280 bin liraya satildi buarada

araba: 2019 1.0tsi dsg comfort tungsten-camtavan-sürüs konfor-isik paket 10450 km

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
3 saat önce, Holigan yazdı:

@krym  @AhmetCakmak Ateca için çarşamba günü (18.11.2020) plus paket (cam tavan, ön park sensörü, otomatik park, koltuk ve direksiyon ısıtma, deri kapı içleri vs.)  beyaz FR için  389.000 TL fiyat verdiler. Avek istanbul. 

Araç çok güzel olmuş, tiguanda opsiyon olan bi çok şeyin standart olması daha da cazip kılıyor. (çarpışma önleyici front asist gibi) tek handikap renk seçeneği pek yok, bolca beyaz getirmişler. Ben rodyum gri FR için tüm Türkiye'deki seat bayilerine ismimi bıraktım, dönüş yapan bir tek avek oldu o da beyaz için. 

@farukal Hocam tek beğenmediğim kısmı siz beğenmişsiniz, zevkler ve renkler :) Alacak olursam ilk işim mümkünse o ayna altı OLA yazısını sildirmek olacak.  

389 bin tl bana pahalı geldi. 1 ay önce 355 bin tl standart paket, 375 bin tl plus paket için diyorlardı. Şimdi plus paket için 389 bin tl dediklerine göre keyfi zam koymuşlar üzerine.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak zamlari geri cektiler diye biliyorum bana 355 bin lira dediler, ama seattan anlamadigim icin detay sormadim, satis temsilcisi bütcemin 350 bin lira nakit oldugunu ve kredi cekmek istemedigimi biliyordu, bana sanirim en dip fiyat teklif ettiler, bence suan pazarliga acik dogus oto, stoklari mecbur eritecekler

Ek bilgi: Dogus otoda kredi faizi 1.64 yani yillik 19.68, piyasanin 3-4 puan yukarisi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tiguan elegance metalik renk 435, fakat kurlar bu seviyede kalırsa yıl sonu daha da inerler gibi geliyor. ilk parti elegance  al satçılar tarafından bitirilince doğuş gaza gelip baya araç getirmiş şimdi satamıyorlar.

tiguan highline trdeki son makyajsız tiguan : 400bin fakat kötü yanı araç siyah renk. araç bende rezerve,  alamazsam buradan isteyen birine söyleyebilirim. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
8 saat önce, krym yazdı:

Tiguan 1.5 dsg life beyaz: 360 bin, metalik 365 bin, camtavanli metalik 380 bin lira, dogus oto esenyurt 18/11/2020

Hocam merhaba, iş yerinden arkadaşımın kardeşi tiguan 1.5 tsi life bakıyor. Dün doğuş oto kartaldan cam tavanlı metalik için 384 bin, uzay otodan 385 bin fiyat verildi. Bugün yazınızı görünce doğuş oto esenyurtu da arattım arkadaşa cam tavanlı metalik için 389 bin fiyat vermişler. Doğuş oto kartaldan haftaya teslim alacak aracını.

Uzay oto ve doğuş kartal cam tavansız fiyatlar için birebir sizin belirttiğiniz fiyatları verdi. Bayilerde tiguan dışında da araç yok gördüğüm kadarıyla.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@CanKay84 merhaba, esenyurt dogus otoda, t-roc, passat, passat variant, tiguan, tourag vardi, bir tek polo ve malum golf yoktu

Artik stok eritmek icin kar paylarindan feragat edip fiyat düsürüyorlar diye tahmin ediyorum, cünkü arabalarin hepsi ayni havuzdan cikiyor, üstüne bayi karlarini koyuyorlar, artik bayiler satis rakkamlarini yükseltmek icin fiyat kiriyor diye düsünüyorum

Bana camtavan icin 380 teklif ettiler, beni taniyorlardi, yani araba alacagimi ve bütcemi biliyorlardi, bence nabza göre serbet durumu var veya bana  firsat araci teklif ettiler, bence 384 bin lira etmez o araba, biraz daha beklesin arkadasiniz, fiyat kirarlar, veya artik pazarlik yapma zamani, koskoca dogus otoda benim disimda kimse yoktu, saat 16 civariydi haftaici, normalde full olmasi lazimdi, talep yok, fiyatlar bence düser

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar günü haftası bir değil fiyatların bu yüzden kimseyi yönlendirecek bir şey söylemeyin düşer diyorsunuz ama artarsa verecek cevabınız olmayacak ve kullanıcının parası pul olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Gökhan Bilgin cok dogru, piyasa cok hizli degisiyor, o yüzden bu yazdiklarimiz sadece tavsiye niteliginde, piyasa bir anda dönüyor

Sadece artik c-segmentinde yeterince araba var ,c-segmentinde araba bulamama sorunu yok,  köpük kalkti ama b-segmentinde ocak-subat ayina kadar anca yeterince araba bayilerde olur, belki biraz daha erken malum faiz artisi piyasayi daraltir, ozaman köpügü kalkar, artik sadece döviz kurlari ve ötv durumu arabalarin fiyatini belirler, al-satcilar degil

Yilbasinda ötv güncelleme olmasi ihtimali piyasanin önündeki tek handikap (bence olmaz, en fazla 130 bini 140 bin yaparlar stokculara ders olsun diye)

Edit: Egea bulunmuyor gecen hafta galericler kampanyadan yararlanip 113 bine topladilar, bulsaydim alacaktim, 113 bin liraya 6 tane iphone aliyorsun, bedavaydi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@krym muhtemelen bayide yüzyüze görüşüp pazarlık yapma durumu olursa fiyat biraz daha düşer gibi fakat fazla bekleme şansları olmadığı içi bu akşam üzeri aracın ödemesini yaptılar. Açıkçası yeni tiguana özellikle de life donanıma ben olsam o kadar para vermezdim yerine yeni ateca düşünürdüm. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkesin görüşü farklı tabi ancak life paket 360 bin lirayı hak eder elegance 480 haketmez bence. Sonuçta yüksek geniş bir araç talebini karşılıyor. hız sabitleyici, park sensörü gibi temel donanımlara da sahip. normal kullanıcı icin yeterli. 
Hayalet ekran, geri görüş, otomatik bagaj, sürüş asistanları sonradan montaj yapılabiliyor. 
anahtarsiz giriş ve farlar sorun sadece. 
bu rakamlara çıkma durumum olsa life tiguan alırdım şahsen. Ancak bu paraya 1+1 ev alınip neredeyse 2000 lira kiraya veriliyor 😀

tarihinde erkan163 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...