Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

Maşallah herkes Golf lerini güzelleştiriyor :'(

Yabancılar aşmış ufacık LED ampül için herşey orjinal olsun diye taban halılarını sökmek mi dersin yoksa arka ayak aydınlatmaları için koltuğu sökenler mi dersin :blink: Normalde kedi gözü olarak gelen kapı altlarında ki LED yapmak için fabrikanın kullandığı tesisat kablolarından, klipslerden alıp herşeyi yerli yerinde yapmış üşenmemiş yine fabrikanın kullanığı keçeli banttan alıp üzerine %100 orjinal olsun diye sarmış yetmemiş orjinal soketlerden almış.. Evet sonuçları harika orjinal parçalarla profesyonel yapmışlar ama bunun için taban halısını, kapı eşiği plastiklerini, koltukları ve kapı döşemelerini sökmek ben sinir harbi yaşardım.. Tabi arkadaş bunu yapmak yine full takım hazır.. Burada bu işçiliği yapacak usta mutlaka 1-2 usta vardır ama usta kendi arabasına bile yapar mı bilinmez.. Arkadaş sadece orjinal parça ve tesisat kabloları vs. uğraşmamış aynı zamanda demontajdan sonra yeniden montaj yaparken trim sesi duymamak için yine pro çalışmış..

Her zaman derim bizim işçiliğimiz, ustalığımız her zaman yabancılardan kat ve kat üstün ama tembellik ve umursamazlık hat safhada.. para ile bile zor yaptırıyoruz işimizi hem para veriyoruz hem de rica minnet güzel sözler, kolalar fanta lar, bisküvü ler tek aman iyi yapsın işini diye.. Amerika daki en iyi boya ustası dediklerini bir görseniz burada sanayi nin kapısından sokmazlar tekme-tokaz gönderirler o kdar kötü işçilikleri ama adamların yalan dolan yok neyse o..

http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=3266&page=2

Arkadaşlar benim mk7 Comfortline aracımın torpidosunda ışık yok, sonradan takabilir miyim, ya da Ankara'da bunu yapabilecek var mı ?

@SerdarSabah Hocam benim aracımda comfortline ve torpido ışığı var, muhtemelen sizinkinin ampulü patladı. 

Led yapmak için anlatım yapmıştım ama buraya bakarak ampulü değiştirebilirsiniz :)

Baya baktım ama yok, göremedim ben. Bende de her yer led hocam ma torpidoda ışık bile yok :(

@SerdarSabah hocam ışıklı torpido midline plus dahil tüm Golf'lerde standarttır. Torpidoyu açtığınızda biraz eğilip bakarsanız sağ üst köşe/tepe kısmındadır.. Sizdeki büyük ihtimal ampülü patlamıştır..

@SerdarSabah

hocam olması lazım ya. gece falan da belli değil mi?

bi de aracınız yeni mi?

birdaha bakacam arabaya indiğimde, yazarım tekrar teşekkür edeirm

hakkatten varmış yahu, ben nasıl bakıp bakıp göremediysem... teşekkür ederim arkadaşlar

internette bakayım bi led ampüllere, hangileri oluyor var mı bi link bildiğiniz ?

@EmrahAtts

bunun kodu nedirki acaba ? ne olarak aratmamız lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt