Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

Bagaj için led Ampül uygulamasi
b64d3d57bfd253dd01063b052562513d.jpg

One Life Live it.!!!

affe576b92b97c11363523761d332211.jpg
sonuç

One Life Live it.!!!

link yok malesef :) bir arkadaştan aldım Trbazon'da rsim atabilirim ama

Yapmışken Torpidoyuda halledeyim dedim :)
a4dcdec632ff24c8af1b5b44bf605aae.jpg

One Life Live it.!!!

link yok malesef :) bir arkadaştan aldım Trbazon'da rsim atabilirim ama
@Ender hocam acaba bbu ampullerden arkadaşınızda varmı satıyor ise almak isterim torpido ve bagaj için yada nereden aldıgını paylasabılırsenız araştırırım tesekkurler 

ismail hocam neredesiniz şayet Trabzon ve çevresinde iseniz size tedarik ederim. şehir dışı içinde belki arkadaş kargo yapabilirim ama biraz tuzlu kaçar o şekilde. Arkadaşın elinde mutlaka vardır diye biliyorum.

One Life Live it.!!!

ismail hocam neredesiniz şayet Trabzon ve çevresinde iseniz size tedarik ederim. şehir dışı içinde belki arkadaş kargo yapabilirim ama biraz tuzlu kaçar o şekilde. Arkadaşın elinde mutlaka vardır diye biliyorum.

One Life Live it.!!!
@Ender hocam İstanbuldayım fakat kargo ücreti bu kadar çok tutacağını sanmıyorum gene de benim için bir fiyat alabilirsiniz çok sevinirim sağ olun

@Ender hocam İstanbuldayım fakat kargo ücreti bu kadar çok tutacağını sanmıyorum gene de benim için bir fiyat alabilirsiniz çok sevinirim sağ olun
Hadi yine iyisin ve günündesin diyelim. Arkadaşla konuştum biraz önce ve kargoyu kendisi yapacak. 1 adet torpido led ampül 41 mm lik ki bizimkilere bu uyar 1 adet de torpido led ampülü herpsi ve kargo dahil 30 TL fiyat aldım sana da uyarsa özelden yazarsın arkadaşın numarasınız veririm iletişime geçersiniz. Yardımcı olduysam ne mutlu bana... burası Golftutkusu burda herkese sevgi ve saygı vardır :)  

Hadi yine iyisin ve günündesin diyelim. Arkadaşla konuştum biraz önce ve kargoyu kendisi yapacak. 1 adet torpido led ampül 41 mm lik ki bizimkilere bu uyar 1 adet de torpido led ampülü herpsi ve kargo dahil 30 TL fiyat aldım sana da uyarsa özelden yazarsın arkadaşın numarasınız veririm iletişime geçersiniz. Yardımcı olduysam ne mutlu bana... burası Golftutkusu burda herkese sevgi ve saygı vardır :)  
@Ender  hocam muhteşem ve hızlısın fiyatta çok iyi bence özelden mesaj attım burada dostluk hep ön planda çok teşekkür ederim Ve tüm dostlara tutkulu günler dilerim

@Ender  hocam muhteşem ve hızlısın fiyatta çok iyi bence özelden mesaj attım burada dostluk hep ön planda çok teşekkür ederim Ve tüm dostlara tutkulu günler dilerim
yuardımcı olabildiysem bu mutluluk bana yeter :)   görüşür ve sonucunda beni bilgilendirisen memnun olurum.  HAyırlı ve mutlu günler :)  

@Ender  hocam İlker arkadaşımla görüştüm siparişlerini verdim ödemeyi de gerçekleştirdim bir saate kadar kargoya vereceğini söyledi yardımlarınız için teşekkür ederim çok sağolun 

Ben teşekkür ederim. İyi günlerde kullanman dileğiyle [emoji1]

One Life Live it.!!!

Bagaj, torpido ve makyaj aydınlatmaları ampul değişimi:

1-Torpido Aydınlatması Ampul Değişimi:

İlk olarak gereken malzememeler(ampul dışında): -Sadece düz uçlu bir tornavida.

Resimde görülen yerde aydınlatmamız mevcut ve sarı ışıklı biz bunu  led yapacağız. 

rMNbB3.jpg

Tornavidamızla görülen şekilde ki gibi aydınlatmayı çekiyoruz. Yalnız dikkat edin. Benim gibi birden çekip tırnaklarını kırmayın, gerçi kırsanız da her türlü tutuyor zaten :)

4rVJDq.jpg

Çıkardığınız zaman karşınıza böyle bişey gelecek.

Pkabq6.jpg

Burada görünen tırnakları düz tornavidamız yarımıyla kurtarıyoruz. Her iki tarafta mevcut bu tırnaklardan.

ZkzyJk.jpg

Metal kapağı çıkardığımızda ampul karşımızda. 

Not: Ampule ellerken  dikkat edin muhtemelen alev gibi olmuştur.

8ZLy2k.jpg

Dipsiz olarak tabir edilen ampullerden hangisini beğenirseniz onu kullanabilirsiniz. aydınlatma performansı tam istediğim gibi olduğunu için bundan kullandım ben.

8ZLy1d.jpg

Ampulümüzü ve söktüğümüz diğer parçaları takıp işlemi tamamlıyoruz.

Not 2: Led ampulu takarken kıvılcım çıkabilir, ampul yanmayabilir korkmayın, ampul yanmıyorsa kontağı açın yanacaktır.

o3NM62.jpg

2-Makyaj Aynası Ampul Değişimi:

Aydınlatmayı sağa ve sola ittirmeyi deneyin, ne taraf doğru gidiyorsa diğer tarafından tutup çekin kolayca gelecektir. Örnek vermek gerekirse; aydınlatmanın sol tarafından sağa ittirdiiniz ve 1-2cm kaydı, sağ taraftan tutup aşağı doğru çekin gelecektir. Söktüğünüz de bu manzara sizi karşılıyor.

MpBMBg.jpg

Sofit olarak geçen ampul tipinden istediğinizi kullanabilirsiniz.

Ampulleri değiştirip yerine takıyoruz, işlem bitti.

Not: Ampul yanmazsa uçlarını yer değiştirin, + ve - uçları ters gelmiş olabilir.

3-Bagaj Aydınlatması Ampul Değişimi:

Bunu değiştirdim ama detaylı foto çekmeyi unuttum, yarın çekip anlatacağım :D :)

Geri
Üst Alt