Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

Ben daha pahalı sanıyordum. Plaka aydınlatması orjinal fiyatı bayağı vardı. Onlarında o civarlarda olduğunu düşündüğüm için bu şekilde yaptım.
Yok dostum plaka aydınlatması pahalı fakat torpido ve bagajı led yapmak için fiyat pahalı değil oem olarak alıp hiç uğraşmadan sök-tak hepsi bu.. Ne dönüştürücü yada başka bişey gerekli nede çin:)

Yok dostum plaka aydınlatması pahalı fakat torpido ve bagajı led yapmak için fiyat pahalı değil oem olarak alıp hiç uğraşmadan sök-tak hepsi bu.. Ne dönüştürücü yada başka bişey gerekli nede çin:)
O halde plaka hariç orjinalleri önerelim,  plakayı da isteyen orjinal alabilir diyelim.

Sağolun aydınlattığınız için :)

Değişim esnasında mahsur kaldım, yardım bekliyorum Golf Tutkunları. Bu bagaj sofid ampulü oradan nasıl çıkarılır?

@fcsrn @Ender

İşlem tamam. Ben 39mm almıştım bizim sofid 41mm'ymiş biraz sıkıştırdım ama çok sağlıklı olmadı gibi. Mevcut üzerinden önerisi olan olur mu?

20160504_225640.jpg

Buda torpido;

20160504_224021.jpg20160504_224451.jpg20160504_224519.jpg

@MR Hayırlı olsun.

Benimki de kısa geldi, tornavida yardımıyla demirleri eğdim biraz. Şuan sorun yok. Sizinki 2 mm kısa benimki biraz fazla kısaydı :D  Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fcsrn teşekkürler. Bende küçük bir tornavida operasyonu yaptım bir süre takip ederek kullanacağım umarım sorun yaşamam. :mad:   

@MR yeni gördüm hocam kusuruma bakma :)  39 mm likte olur fakat yuvasını biraz daraltman gerekli kiöylede yapmışsın sanırım. tavsiyem şu olacaktır 41 mm lik bulursan değişim yap; zamanla araç sarsıntısından dolayı yuvasından çıkıp şase ,kısa devre ve yanma benzeri sorunlar oluşmasını engelleyebilirsin. Hayırlı olsun.

@Ender sağolun hocam tavsiyelerinizi değerlendireceğim. Beni düşündüren de sarsıntı sorunuydu ne kadar sıkıştırsamda gevşek oldu çünkü. 

Merhaba alirxpres ten t10 dipsiz led ampül almak istiyorım arıza ısıgı yakmayan varmı onerızı beklıyorım arkadaslar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben plaka icin aldim yakti. Vag ile hallettik.

By me

Tercihiniz varmı pekı aydınlatma yönünde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben aşağıdaki iki ürünü sipariş ettim geldiğinde bilgi veririm isterseniz. gerçi gelmesi uzun sürer sanırım biraz. Umarım arıza ışığı yakmaz yakarsa vag kablosu olan birinden ricada bulunacağım artık :)

http://tr.aliexpress.com/item/COB-T10-Led-No-OBC-Error-W5W-Led-Auto-Parking-Light-Interior-License-Plate-Sidemarker-Bulb/32338919706.html

http://tr.aliexpress.com/item/COB-T10-Led-No-OBC-Error-W5W-Led-Auto-Parking-Light-Interior-License-Plate-Sidemarker-Bulb/32338919706.html

@Feyzal59hocam geri vitesin beyaz gorunmesi cok hoşuma gidiyor passatlarda ki gibi. Umarım ona yakın performans alırım. Sizde arıza ışığı yaktı mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt