Golf 7 Yerine 0 Km 2020 Renault Clio 5 1.0 100bg İcon Manuel???

O Güzel düşünceleriniz için teşekkürler (y)

@Baho_34 Hocam sorduğunuz soruya en iyi yanıtı, bir süre ata bindikten sonra inip eşeğe binmekle alabilirsiniz aslında.  :D Şaka bir yana aracınız gayet güzelmiş, maddi durumlara bir şey diyemeyeceğim...

Hangi semttesiniz bilmiyorum ama bende  1.0tsi polo var inceleyip kullanabilirsiniz eşimin aracı bende biniyorum çoğunlukla polo keyifli bir araç
Antalya-Finike portakal diyarındayım :rolleyes: Polo 1.0 tsi Comfortline Dsg tavsiye edermisiniz. Arka frenler Önceki aracım Polo 1.2 Tsi Lounge aracımdaki gibi Disk yerine Kampana kullanılmış.

Antalya-Finike portakal diyarındayım :rolleyes: Polo 1.0 tsi Comfortline Dsg tavsiye edermisiniz. Arka frenler Önceki aracım Polo 1.2 Tsi Lounge aracımdaki gibi Disk yerine Kampana kullanılmış.
Ben istanbulda sandım 34 görünce

Polo alın geçin valla 

@Baho_34 hocam bende benzer sebeplerden ötürü, 2016 golf 1.2 TSİ Comfourtline golfümü satıp, elimi biraz denkleştirip 1.0 2017 higline Polo aldım dsg, gayet tatmin ediyor, şık bir araç, özellikle higline olunca büyük ekran koltuklarda yanla destek vs cabası, golfü aramıyormuyum evet arıyorum o tokluk ağırlık yolda gidişi ferahlık aranıyor ancak dediğim gibi Polo da tatmin edebiliyor, Astra j ye bindim 2016-17 megane ye bindim, inanın onlardan daha çok tatmin etti beni. Antalya merkezdeyim 😊 gelip deneyebilirsiniz.

@Baho_34 boşverin clioyu heryeri plastik bulursanız polo alın en azından daha güvenli ve kaliteli. ev almak için 2011 jetta sattım punto aldım eşşek niyetine bindim sonra poloya geçmiştim dedim dünya varmış traktör sesinden kurtuldum. 

2015 yılında sıfır sayılacak durumda 6 aylık Clio 4 almıştım. Sonrasında sırasıyla Golf 6, 2013 Polo ve Golf 7 kullandım. Şimdi baktığım zaman Clio Polo'nun bile yanına yaklaşamaz, Golf'lerle kıyaslamıyorum bile. Diğer tavsiyeler gibi bence de Clio yerine Polo bakmalısınız.

@Baho_34 hocam km yüksek değişensiz C veya D segment araba alır binderdim bir süre, en azından zevkinizden taviz vermezdiniz. Yine de tabi ekonomik durumlar çok etkili umarım düzeltirsiniz herseyi. 

Merhaba, ekonomik durumunuzu çok zorlamayacaksa bu değişikliği tavsiye etmem çünkü 2 araç arasında ciddi fark var. Yine de B segmentine düşmek isterseniz farklı marka modellere ve otomatik viteslilere bakmanızı öneririm.

2013 82 Binde Golf 7 Manuel 1.4 Tsi Highline manuel sahibiyim. Opsiyon olarak aracımda Ergoactive Masajlı ısıtmalı koltuk,Keyless,Renkli Ekran ve Alarm mevcut. Aracımı satıp 0 km araba alma niyetim var. Clio 5 yeni kasa olması,İç genişlik ayrıca bagajı 390 lt olması tercih sebebim oldu. İcon paket yani en dolu donanım ama manuel alma niyetim var? Siz olsaydınız ne yapardınız? Fikirlerinizi merak ediyorum. Saygılarımla :rolleyes:
...

Moderatör tarafında düzenlendi:
2013 82 Binde Golf 7 Manuel 1.4 Tsi Highline manuel sahibiyim. Opsiyon olarak aracımda Ergoactive Masajlı ısıtmalı koltuk,Keyless,Renkli Ekran ve Alarm mevcut. Aracımı satıp 0 km araba alma niyetim var. Clio 5 yeni kasa olması,İç genişlik ayrıca bagajı 390 lt olması tercih sebebim oldu. İcon paket yani en dolu donanım ama manuel alma niyetim var? Siz olsaydınız ne yapardınız? Fikirlerinizi merak ediyorum. Saygılarımla :rolleyes:
Araciniz 2013 model güzel bir araç fakat...

Kronik sorunları başlayacak tmm kaliteli güzel arabalarimiz ama ne yazık ki çıt kırıldım...

Sizin yeriniz de olsam şu ortamda polo almazdım hem aracımi sifirlardim hemde yeni kasa araca binerdim 

Tmm reno ile hele hele clio ile golf yanyana bile duramaz fakat 

Sıfır clio ile 5 yıl sorunsuz kullanırsınız ayrıca reno nun bakımları 20 binden 20 bine 10 binden 10 bine yapın mekanık olarak wv den daha dayanıklı ülkemizde fakat 20 bine dayanmiyor o bi gerçek 

İşin özü bence alınır 2020 sıfır en azından bayide varsa alınır...

Yorumum 3 defa görüntülenmiş neden acaba anlamadım...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt