Jump to content

Highline'dan R'a

Recommended Posts

Herkese merhabalar yaklaşık 3 yıldır sahibi olduğum Golf 7.5 Highlineden ilk yılı tamamlandığında yavaş yavaş sıkılmaya başlamıştım.Aklımda hep R-line yapma düşüncesi vardı fakat kardeşim yapmışken R olsun abi diyince aklıma R body kiti koydum.Bu yazın aracı kesin olarak R yapmaya karar verdim.Verdiğim sıradada @Raban7  3.5 cm Eibach yaylarının satılık olduğunu gördüm aklımda en sondu yay takma fakat iyi durumda olduğunu görünce yayları kaçırmak istemedim.Daha sonrasında R body kit arayışına girdim bazı dükkanlara gittim baktım bile fakat en son forumumuzunda sponsoru olan @SEMTuning'ten komple R body kit (ön tampon,marşpiyel,arka R difüzör) tedarik ettim çok yardımcı oldular sağolsunlar.Seti aldığımda tek eksik kalan şey janttı ve aklımda sadece proteria vardı ve R setle aynı zamanda @Raban7hocamın 19'Proteria ilanını gördüm tekrardan rahatsız ettim ve proteria jant lastik takımını aldım.Vede ortaya bu araç çıktı.Yorumlarınızı bekliyorum...

Son 2 resimde marşpiyel yok :)

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.36.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.39.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.40.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.40 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.41 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.41 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.42 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 23.09.15 (1).jpeg

BEDEL.jpg

CISSSS.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş hayırlı olsun. Malum fiyatlar ortada, araba değiştirmek ilerleyen dönemler için zor görünüyor. Sıkıldığımda benim de yapacağım şey bu. Görmüş oldum iyi oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güle güle kullanın body kit aracı çok değiştiriyor.Nacizane tavsiyem arka egzozları elden geçirin sol dış yamuk duruyor birde öne tampon için r/rline plakalık takmanızı öneririm.Daha tok durur.Orjinalinde olduğu gibi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, cakirme yazdı:

Herkese merhabalar yaklaşık 3 yıldır sahibi olduğum Golf 7.5 Highlineden ilk yılı tamamlandığında yavaş yavaş sıkılmaya başlamıştım.Aklımda hep R-line yapma düşüncesi vardı fakat kardeşim yapmışken R olsun abi diyince aklıma R body kiti koydum.Bu yazın aracı kesin olarak R yapmaya karar verdim.Verdiğim sıradada @Raban7  3.5 cm Eibach yaylarının satılık olduğunu gördüm aklımda en sondu yay takma fakat iyi durumda olduğunu görünce yayları kaçırmak istemedim.Daha sonrasında R body kit arayışına girdim bazı dükkanlara gittim baktım bile fakat en son forumumuzunda sponsoru olan @SEMTuning'ten komple R body kit (ön tampon,marşpiyel,arka R difüzör) tedarik ettim çok yardımcı oldular sağolsunlar.Seti aldığımda tek eksik kalan şey janttı ve aklımda sadece proteria vardı ve R setle aynı zamanda @Raban7hocamın 19'Proteria ilanını gördüm tekrardan rahatsız ettim ve proteria jant lastik takımını aldım.Vede ortaya bu araç çıktı.Yorumlarınızı bekliyorum...

Son 2 resimde marşpiyel yok :)

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.36.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.39.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.40.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.40 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.41 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.41 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.42 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 23.09.15 (1).jpeg

BEDEL.jpg

CISSSS.jpg

Güle güle kullanın hocam, çok hoş olmuş. :like:

Egzoz uçları bir ayar istiyor sanki, gözüme battı benim de.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, AhmetCakmak yazdı:

R bodykit+pretoria ile bambaşka oluyor araç gerçekten. Kazasız belasız inşallah. :sofor:

teşekkürler Ahmet hocam 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, Musaaksoy yazdı:

Doğrusunun nasıl olduğunu tam bilmediğim 😂 arkada bulunan 4 boru hariç çok beğendim, şimdi yanlış yazıp uyarı almayayım diye riske girmedim 😂😂 kazasız belasız

Aracı R body kite çevirdiğim için arka 4 çıkış olması lazım aracın geri kalanıyla uyum sağlaması açısından 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
56 dakika önce, Hsmpsn yazdı:

Çok güzel olmuş hayırlı olsun. Malum fiyatlar ortada, araba değiştirmek ilerleyen dönemler için zor görünüyor. Sıkıldığımda benim de yapacağım şey bu. Görmüş oldum iyi oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

işinize yaradıysa ne mutlu bana :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
53 dakika önce, farukal yazdı:

%1 şarjla parlaklık fulletir bu hocam :) egzoz uçları aktif mi? Ve 4 çıkış montajını nasıl yaptılar? @cakirme

teşekkürler hocam egzoz sol taraf aktif sağ taraf şuanlık fake muayenem yakın geçsin arkaya spor kazan almayı düşünyorum tek giriş çift çıkış olan tip

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
48 dakika önce, driver_can yazdı:

Güle güle kullanın body kit aracı çok değiştiriyor.Nacizane tavsiyem arka egzozları elden geçirin sol dış yamuk duruyor birde öne tampon için r/rline plakalık takmanızı öneririm.Daha tok durur.Orjinalinde olduğu gibi.

teşekkürler.Evet egzozlar pek simetrik değil farkındayım şuanlık yaptırmak için yaptırdım doğrusu muayenem geçsin daha büyük kafa ve sağ sol aktif şekilde yapmayı düşünüyorum.Ön plakalık var elimde değişitirmeyi bende düşünüyorum.

tarihinde cakirme tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
47 dakika önce, farukal yazdı:

@driver_can bu ince detayı düşünüyordum tam. R line plakalık nasıl temin edebiliriz? 

Ben @SEMTuningden aldığım setin içinden çıktı sizin içinde şunu buldum uyarsa alabilirsiniz.

https://urun.n11.com/diger/plastik-on-tampon-plaka-altligi-egimli-plakalik-siyah-P412876171?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwreT8BRDTARIsAJLI0KJc7knY_It5XntA7_OM44q9m0IS1maMbo7_I2JAGv-q37lCdAh2ZXwaAlsJEALw_wcB

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
45 dakika önce, frknyldrm yazdı:

Güle güle kullanın hocam, çok hoş olmuş. :like:

Egzoz uçları bir ayar istiyor sanki, gözüme battı benim de.

teşekkür ederim hocam evet farkındayım bi değişiklik yapıcam egzoz konusunda.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@cakirme Maşallah hocam hem jant hem bodykit çok yakışmış. Bagaj logosu detayı çok başarılı bir tercih olmuş. Benim de merak ettiğim, egzoz uçları görüntü mü aktif mi? Bir de yanlış gördüysem düzeltin, marşpiyel değil de sadece marşpiyel lipi var gibi gördüm doğru mudur?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
5 dakika önce, yunusaktas91 yazdı:

@cakirme Maşallah hocam hem jant hem bodykit çok yakışmış. Bagaj logosu detayı çok başarılı bir tercih olmuş. Benim de merak ettiğim, egzoz uçları görüntü mü aktif mi? Bir de yanlış gördüysem düzeltin, marşpiyel değil de sadece marşpiyel lipi var gibi gördüm doğru mudur?

Teşekkür ederim darısı sizin başınıza inşallah.Bagaj logosu plastdip içi beyaz folyo.sol taraf aktif sağ taraf fake deldirmek istemedim yakın zamanda muayenem var muayene sonrası tek giriş çift çıkış kazan alıp iki tarafında aktif etme gibi bi planım var.Görünüş marşpiyel lipi gibi fakat marşpiyel diye geçiyor.

tarihinde cakirme tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...