Neden Golf 8 Alınmamalı?

@smhk Bahsedilen tek dokunuş olmayan manuel hocam yoksa zaten golfe de çevirmeli cam koyuyorlarsa hala :)

Şu arka camlar manuel-otomatik muhabbetini her duyduğumda/gördüğümde satış temsilcilerinin "güvenlik sebebiyle jhsdgljsd..." demeleri aklıma geliyor ve gülüyorum. :D

@frknyldrm Renault güvenliği düşünmeye devam ediyor. Yeni Clio 5 boş paket arkalar manuel devam.

@smhk Bahsedilen tek dokunuş olmayan manuel hocam yoksa zaten golfe de çevirmeli cam koyuyorlarsa hala :)
Benim manuelden kastım elektrikli olmayan cam idi, yanlış anlaşılmayayım.

Tek dokunuşla tamamen açma/kapamadan bahsedildiğini anlamadım ben. İroni yapılıyor zannettim. :)

@frknyldrm @smhk

Genel olarak dalmışız hocam herkes farklı bir şeyden bahsetmiş :D

Konuyu aydınlatması için @Negatiwehocamı davet ediyorum :)
Elle tutup çevrilen cam açmadan bahsediyorum. Ferrariden tecrübe ettiğimiz üzere cam motorunun ağırlık yapıyor olması, aracın performansını olumsuz etkiliyor. Hızlanma önemli.

Ayrıca koltuk altı çekmece silah koymak için uygun bir yer, bu konuda vw e çok kırgınım.

2018 itibariyle bu donanım kaldırıldı hocam, bununla beraber sanıyorum torpido kilidi ve ince çerçeve dikiz aynası da kaldırıldı zira benim araçta da yok bunlar. 
Bildiğim kadarıyla 2017 ilk makyaj girişlilerde 14 yöne hareketli koltuklarda getirilmişti. 1.4 TSI aracımdaki koltuklarda vardı koltuk altı ancak ergo koltuk olmayan araçlarda o gözü bile çalıyorlar anlaşılan. herşey ekstra olmuş ...

@hasky En güzelini japonlar yapıyor. En üst donanım paketi dışında hiçbir opsiyon alamıyorsun ne varsa koyuyor :)

Geri
Üst Alt