Jump to content

Recommended Posts

Orjinal kauçuk için servisten 520₺ fiyat aldım.Bagaj havuzu için de 320₺ dediler diye hatırlıyorum.Bu arada bayi passat ve t-roc tiguanla doluydu.Tiguanın makyajlısı da vardı.Çok şık olmuş önü.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

2 dakika önce, thelordof yazdı:

L. Locker ve Sahler arasında hangisini önerirsiniz?

İkisine de kullanmadım, bir şey diyemeyeceğim.

Ben S dizayn paspas kullanıyorum, ilk zamanlar biraz kokusu vardı ama zamanla geçiyor. Memnunum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@thelordof  3 D paspas ile 4 D şer aynı değil . Genelde 3D lerin görüntüsü parlaktır. Yapı olarak hafiftir. Daha incedir. 

4D şer mat ve kalın olur daha oturaklı görünürler. Altında kaydırmaz bir tabaka vardır. Daha ağırdır 3D ye göre. 

3D  4D arasında fiyat sorunu yoksa 4 D tercih edin derim.  

S dizayn da kokuya karşı hassas birisiyimdir koku vardı. Hiç gitmedi. Sahlerde sadece yenilik kokusu vardı o da hemen geçti. Sahler gerçekten güzel  tavsiye ederim. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
18 saat önce, thelordof yazdı:

Rzline 3D , Sahler 4.5D olarak satıyor.    3D ve 4.5D farkı ne oluyor?

https://www.megaotomarket.com/4-5d-paspas-ve-3d-paspas-arasindaki-farklar

Buradaki açıklamaya göre görsel olarak temel fark altındaki tırtıklı yapı, kaymayı önlüyor.

Görsellerde genelde üstten görünüm olduğu için aynı gibi görünüyor, yanılmışım. 

Kalınlık, parlaklık, koku, kalite vs. hususlar kullanılan hammadde ve kalıplarla alakalı şeyler, D isimlendirmesi bu konuda bizi yanıltabilir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugün ben de arabamda kullanmaya başladım. Koku hiç yok ama ben yine de 1 gün dışarıda havalandırdım arkadaşı. Ben ürünü beğendim iyi ki almışım

[mention]Resul911 [/mention] hocam keşke benim de Dynaudio’m olsaydı da paspas uymasaydı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...