Sahler 4.D paspas

Sahlerin bagaj havuzu nasıl kullanan var mı? Tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim 
Sahler’in ürettiği bir bagaj havuzu yok hocam, fason olarak satıyorlar. Sahler’in anadolu yakası bayiinin sattığı X marka bir bagaj havuzu almıştım. Serviste satılan havuz gibi de değildir sanırım ama amacına hizmet ediyor. Geçen gün arkadaşımın aracına başka bir yerden Rizline marka havuz aldık, bu marka da paspas konusunda tavsiye edilen markalardandır ama bagaj havuzu benimkiyle aynıydı. 

@Salih Sayın sahler iyi markadır hocam güle güle kullanın. Ben sahler sipariş etmiştim aldığımda firma elinde sahler kalmadığı için daha iyisi olduğunu iddia ettiği bir paspas göndermişti. Markasını hatırlamıyorum ama koku olmadığı için kullanmıştım. Hala kullanıyorum. Leş gibi kokmaidigi sürece çok sorun olmuyor. 

@yunusaktas91 Hocam öncelikle çok teşekkür ederim, düşünmeniz yeter.

Bu arada komik gelecek size ancak ürünün kutusunda aracın orjinal halı paspaslarını sakladığım için atmamışım. Siz böyle diyince kutuya tekrar baktım ve içerisinde köşeye sıkışmış şekilde bunu buldum  :D  

8 aydır evde duruyormuş, haberimiz yok.  :O

IMG_20201019_220537.jpg

@tiesay Gerçekten komik ama :D :D :D  Bir iki hafta sonra geçen seneki montun cebinden de bi 50’lik çıkarsa sizden iyisi yok.  :D

@Salih SayınHayırlı olsum.Yakın zamanda ben de indirimden yorumlara bakarak almıştım. Ayak dayama yerini, yarım kapatması biraz şaşırttı. 

Bir dönem ben de tam alıyordum sağ yolcu ayak dayama yeri tam kapalı olmadığı için almamıştım.

Diğer aracımızda var onda orası kapalı ama marka ne bilmiyorum...

Bende almak istiyorum aracım için link atar mısınız? Tavsiye ettiğiniz uygun fiyatlı bi site var mi acaba

Ben bu paspasları bagaj havuzuyla beraber almıştım. Açıkçası ilk alıp araca uyguladım inanılmaz kötü plastik kokuyordu. Sonra çıkartıp çamaşır suyu ile yıkadım sonra 1 hafta boyunca 45 derece sıcakta güneşte beklettim. Ona rağmen az bir koku vardı sonra bir daha yıkadım koku baya bi azaldı. Bir yıldır aracımda kullanıyorum koku yok desem yeridir bazen sıcak havalarda biraz koku yapabiliyor. Benim burnum biraz hassastır ilk uyguladığım gibi koksaydı hala direk çöpe atardım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orjinal kauçuk için servisten 520₺ fiyat aldım.Bagaj havuzu için de 320₺ dediler diye hatırlıyorum.Bu arada bayi passat ve t-roc tiguanla doluydu.Tiguanın makyajlısı da vardı.Çok şık olmuş önü.

Rzline 3D , Sahler 4.5D olarak satıyor.    3D ve 4.5D farkı ne oluyor?

Geri
Üst Alt