Jump to content

Recommended Posts

Yıllar önce aldığım 3D paspaslarım artık ömrünü doldurdu(6 yıl) . Yeni paspas arayışım 4D paspaslarsa bakmakla başladı. 

Önce S-Dizayn marka aldım ancak inanılmaz bir koku vardı onlarda. Kullanamadım. 

Sonra sahler marka aldım ve sıfır koku var. Orijinal gibi duran bir paspas ve benim çok hoşuma gitti. 

ECA4A0A2-DCA9-49C0-B880-B6DAE66A6090.jpeg

9A77EF00-A243-4D84-ACC0-E589720882BF.jpeg

93ECE073-D6B9-4166-A228-5B20383C697C.jpeg

756BFE06-3554-4420-82F6-4412BDBFDDD0.jpeg

218AF2CC-86AC-4B5C-8484-1344772286E8.jpeg

E70DDC9E-B805-40EB-8489-85D8A9287116.jpeg

E48A8B1B-54D7-4685-94E4-13880E5C0991.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dizaynını tam yapan yok maalesef.

Sürücü paspası gaz pedalının altına kadar gitmesi güzel. Ancak yolcu tarafında sağ tarafındaki alan da kapalı olsa iyi olurdu. Yolcu tarafina kim oturursa otursun ayak bi oraya değiyor ve kirleniyor.

Arka paspaslardaki sabitleme düğmeleri gereksiz olmuş. 7.5 golflerde de sabitleme yerleri yok diye biliyorum.  Belki ön sabitlemelerde kapalı olanları arkadakilerle değiştirilebilir. 

L.Locker kullanıyorum 2-3 yıldır. Halen işini yapıyor. Bir tek dizayn olarak gaz pedalı altındaki kısım eksik bana göre. 

@Salih SayınHayırlı olsun. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı sahler paspası kullanıyorum, memnunum. 

Bir tek arka paspas sabitleme düğmeleri gereksiz ve maalesef tüm düğmelerini kapakları kutudan çıkmadığı için ön yolcu ve arka yolcuların paspaslarında düğme kapağı yok. Sadece sürücüde var. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, ogzogz yazdı:

Ancak yolcu tarafında sağ tarafındaki alan da kapalı olsa iyi olurdu.

Sanırım orası çok dik olduğundan parça mukavemeti yetersiz kaldığından düşüyor olabilir. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
46 dakika önce, tiesay yazdı:

Sanırım orası çok dik olduğundan parça mukavemeti yetersiz kaldığından düşüyor olabilir. 

Bizim insanımız nerede açık yer varsa oraya ayağını koyar., baktım kim binse inadına oraya basıyor, özdilekten küçük siyah renkte bir havlu aldım o açıkta kalan yere serdim., fazlalığını da paspasın altına koydum,

arabaya nasıl binilir nasıl inilir bilmiyoruz.,

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı paspasları 1 yıldır kullanıyorum, gayet memnunum. Temizlemesi de çok kolay, şampuanlayıp yıkayınca simsiyah oluyor. Bagaj havuzu içinde bagajhavuzu.com sitesini önerebilirim. Eski Astra aracıma ve Golf'e aldım. Sıfır koku ve kaliteli ürün yapıyorlar. Denizli'de üretim yapan bir firmaydı galiba.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, tiesay yazdı:

Kullandığım L.Locker paspaslarda o kısım kapalı. Yapısı plastiğe daha yakın. 

Dediginiz gibi de olabilir. Yapısı kauçuk gibi duruyor. 20 cm kadar bir parça olsa fena olmazdı. Belki arka orta parça gibi tırnak ile tutturulabilirdi. Ama o da sağlıklı olmazdı gibi geliyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, tiesay yazdı:

Aynı sahler paspası kullanıyorum, memnunum. 

Bir tek arka paspas sabitleme düğmeleri gereksiz ve maalesef tüm düğmelerini kapakları kutudan çıkmadığı için ön yolcu ve arka yolcuların paspaslarında düğme kapağı yok. Sadece sürücüde var. 

Hocam normalde kutunun içinden tüm paspaslar için kapak çıkıyor, düğme kapağı olmayan paspaslar için de ona göre bir aparat yapmışlar. Ben 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum ama araçta arkaya pek kimse binmediği için o aparatları takmayı unuttum bile. Sahler’in anadolu yakası bayiine yakınım, işinizi görecekse sorayım, sadece aparatını veriyorlarsa alıp size gönderebilirim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Furkan6616 yazdı:

Sahlerin bagaj havuzu nasıl kullanan var mı? Tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim 

Sahler’in ürettiği bir bagaj havuzu yok hocam, fason olarak satıyorlar. Sahler’in anadolu yakası bayiinin sattığı X marka bir bagaj havuzu almıştım. Serviste satılan havuz gibi de değildir sanırım ama amacına hizmet ediyor. Geçen gün arkadaşımın aracına başka bir yerden Rizline marka havuz aldık, bu marka da paspas konusunda tavsiye edilen markalardandır ama bagaj havuzu benimkiyle aynıydı. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Salih Sayın sahler iyi markadır hocam güle güle kullanın. Ben sahler sipariş etmiştim aldığımda firma elinde sahler kalmadığı için daha iyisi olduğunu iddia ettiği bir paspas göndermişti. Markasını hatırlamıyorum ama koku olmadığı için kullanmıştım. Hala kullanıyorum. Leş gibi kokmaidigi sürece çok sorun olmuyor. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@yunusaktas91 Hocam öncelikle çok teşekkür ederim, düşünmeniz yeter.

Bu arada komik gelecek size ancak ürünün kutusunda aracın orjinal halı paspaslarını sakladığım için atmamışım. Siz böyle diyince kutuya tekrar baktım ve içerisinde köşeye sıkışmış şekilde bunu buldum :D 

8 aydır evde duruyormuş, haberimiz yok. :O

IMG_20201019_220537.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir dönem ben de tam alıyordum sağ yolcu ayak dayama yeri tam kapalı olmadığı için almamıştım.

Diğer aracımızda var onda orası kapalı ama marka ne bilmiyorum...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu paspasları bagaj havuzuyla beraber almıştım. Açıkçası ilk alıp araca uyguladım inanılmaz kötü plastik kokuyordu. Sonra çıkartıp çamaşır suyu ile yıkadım sonra 1 hafta boyunca 45 derece sıcakta güneşte beklettim. Ona rağmen az bir koku vardı sonra bir daha yıkadım koku baya bi azaldı. Bir yıldır aracımda kullanıyorum koku yok desem yeridir bazen sıcak havalarda biraz koku yapabiliyor. Benim burnum biraz hassastır ilk uyguladığım gibi koksaydı hala direk çöpe atardım.

tarihinde tuncer_2632 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...