Jump to content

Şampuan önerisi

Recommended Posts

İyi akşamlar iyi forumlar.

Uzun zamandır meguiars'ın ultimate wash wax şampuanını kullanıyorum artık bitmesine az kaldı. Yerine alınabilecek şampuan önerilerinizi bekliyorum. Deneyimleyip daha iyi olduğunu düşündüğünüz şampuanlar olabilir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Konuya benim gibi saç şampuanı sanıp damlayanlar...  

Mümkünse "cilasız" şampuan kullanın., cilalı şampuanların temizlik etkisi düşük olur., şampuanda cila işi biraz kandırmaca., Sonax turuncu bol su ile iyi durulama yapılmazsa aracın boyasında leke

Evet çok güzel görünüyorlar. Her birini denemiş birisi olarak tavsiye etmiyorum.   Sonax (turuncu) konsantre şampuan tavsiyemdir.  Sebebi mumsuz cilasız oluşu.  Çünkü cilalı

Konudaki görseller

Meguiars.thumb.jpg.4b298038d093f9b1dffa12e3e68625fd.jpg

Evet çok güzel görünüyorlar. Her birini denemiş birisi olarak tavsiye etmiyorum.

Sonax.thumb.jpg.ff9efaf1082c05f967cd6d0ececd45d3.jpg

Sonax (turuncu) konsantre şampuan tavsiyemdir. 

Sebebi mumsuz cilasız oluşu. 

Çünkü cilalı mumlu şampuanlar tozu daha çok çekiyor ve daha çabuk kirlenmesine neden oluyor. Bu sebeple yıkama ihtiyacı sıklaşıyor. 

Sonax hem uygun hem de köpük oranı gayet tatmin edici.

tarihinde ogzogz tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, tiesay yazdı:

Flowey ev13 nötr ph şampuan kullanıyorum, memnunum. 

Ağır kirleri için de flowey b33 kullanıyorum, wax bile söktüğü belirtiliyor. 

güzel tercih. ben de bu ikiliyi kullanıyorum köpük aparatı içeriisnde.araçta wax varken ev13, yokken b33 kulllanıyorum.

kova şampuanı olarak flowey ev12 ve 2.5 ürününü tavsiye ederim. fiyat olarak cazip ve başarılı. cilalı şampuanları ben de pek önermiyorum ama meguiars yerine koch nanomagic shampoo deneyebilirsiniz. bölünmüş olarak o da avantajlı fiyatlara geliyor

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaliteli hizli cila oneirirmısınız?

Parlatacak boyayı koruyacak kaliteli ürün istiyorum hızlı cila olarak 

1 saat önce, ogzogz yazdı:

Meguiars.thumb.jpg.4b298038d093f9b1dffa12e3e68625fd.jpg

Evet çok güzel görünüyorlar. Her birini denemiş birisi olarak tavsiye etmiyorum.

Sonax.thumb.jpg.ff9efaf1082c05f967cd6d0ececd45d3.jpg

Sonax (turuncu) konsantre şampuan tavsiyemdir. 

Sebebi mumsuz cilasız oluşu. 

Çünkü cilalı mumlu şampuanlar tozu daha çok çekiyor ve daha çabuk kirlenmesine neden oluyor. Bu sebeple yıkama ihtiyacı sıklaşıyor. 

Sonax hem uygun hem de köpük oranı gayet tatmin edici.

Bu ürün gerçekten çok başarılı...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba şampuan olarak flowey ev12 kullanıyorum. Ön yıkama şampuanı 2 tip hafif kirlerde flowey ev13, yoğun kir ve wax yoksa flowey b33. Hepsi f/p ürünü.

Hızlı cila olarak Koch Chemie Protector Wax. Yazın her yıkamada kullanılabilir. Bir üstü wax yapıp keyif yapmaktır 😀

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@tiesay 

28 dakika önce, tiesay yazdı:

@mustafacagri Aracı petrolde mi yıkıyorsunuz? Hangi istasyon Ankara'da? 

Yazın bahçede yıkıyordum da artık sular donar diye benzinliğe geçeceğim. Gölbaşında petrol ofisinde yıkıyorum. Peronları komple ayrı, yandaki arabadan su sıçradı etti olayı yok. Su süresi güzel. Kurulama için bolca alan mevcut. Uzak düşmezse tavsiye ederim. Gölbaşına girişte hemen sağda,migros yanında 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Frkntna yazdı:

İyi akşamlar iyi forumlar.

Uzun zamandır meguiars'ın ultimate wash wax şampuanını kullanıyorum artık bitmesine az kaldı. Yerine alınabilecek şampuan önerilerinizi bekliyorum. Deneyimleyip daha iyi olduğunu düşündüğünüz şampuanlar olabilir.

Mümkünse "cilasız" şampuan kullanın., cilalı şampuanların temizlik etkisi düşük olur., şampuanda cila işi biraz kandırmaca.,

Sonax turuncu bol su ile iyi durulama yapılmazsa aracın boyasında leke ve şampuan kalıntısı bırakıyor.,

Bulabilirseniz nanolex pure shampoo, fiyat/performans ürünü olarak valet pro concentrated car wash gayet başarılı bir üründür.,

@Mmt0634 koch chemie protector wax veya sonax bsd güzel ürünlerdir.,

koch chemie pw uygulaması kolay zahmetsiz bir ürün., ürün sarfiyatı bakımından çok ekonomik., ultra konsantre bir ürün sulandırılarak kullanılıyor.

sonax bsd için en iyi yöntem şişenin yarısını başka bir kaba boşaltıp., %60 ürün %40 su karışımı ile güzel sonuçlar alınıyor., saf kullanımda toz çekiyor

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Frkntna satışı olmayan ürünlerle kafanızı karıştırmanıza gerek yok. Meguars kullanmış olduğunuzdan Sonax'a geçince iyi gelecektir. 

Kalıntı kalması ne demek olduğunu Meguars kullananlar bilirler. Sonuçta susuz yıkama yapılmadığından, iyi durulama yapılarak silme işlemine geçersiniz.

Konu ile ilgili nette araştırmalar yapınca test edip ürün iyi ya da kötü diye yorumlar bulunabilmektedir. Satışı olmayan bir ürün için de yapabilecek bişey yoktur.  

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...