Değerli Forum Üyeleri Sizce Hangisi ?

@olcayonart ben c coupe amg paketi türkiye'ye ilk geldiginde almistim, golf r'da viyandayken sahibi olmustum, iki arabada elimden gecti, kesinlikle golf r derim, bütceyi biraz daha artirip mk 7.5 olursa süper olur, mercedes E serisinden baslar derler, ilk defa c coupe'yi aldigimda hak vermistim

golf R karsisinda 1600 cc lik arabanin hic sansi yok, sadece motorun sesini dinleyin yeter

Edit: Bu kiyaslama bence Golf R'a hakaret oldu, ama kizlar mercedesi tercih ederdi, erkekler Golf R!!!! :) Bekarim-kiz tavliycam derseniz mercedes, evliyim ama hayatimi yasiyacagim-dünyaya bir kere geldim derseniz GOLF R

Edit 2: Kaliteli hatunlar arabaya degil karaktere bakar, yani mercedes out!! ayrica bu arabanin karakteride yok gercek bir amg olmadigi sürece

Moderatör tarafında düzenlendi:

Golf R alınacaksa bence 7.5 kasa ve anahtarsız çalıştırma, cam tavan, kış paketi, ACC, lane assist vs donanımların olmasını isterim. R alıpta manuel koltuk olması pek haz vermez. BMW itibar görür diyorlar arkadaşın 2011 5.20d sini kullandım performans olarak çok kötüydü diyebilirim 184hp ama 115 HP golfe göre iyi değildi. C serisi bana göre değil klişe laf vardır mersedes E den başlar binince bu anlaşılıyor. Ben bu iki model arasından golf R tercih ederdim benim itibarla gösterişle işim olmazdı, arabanın gazına basınca yolu kemirsin yeter.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Mercedes! E den  başlar ?

O eskidendi 

TR de artık , 

A dan başlayabilene  helal olsun

Geçmiste

Audi A4 den başlar

Bmw 3 ten başlar ....uzar giderdi 

Başlamadan biten hayallerin ülkesi olundu.

Yeni kasa bmw 3 e trafikte artık ne kadar az rastladığınıza dikkat edin .

Zontasından , okumuş doktoruna bmw 3  promosyon kapış kapış alınan bir araçtı

Artık zontası da , doktoruda sınırların aşıldıgının farkında 

Bu paraları 2. El arabaya vermeye elim gitmezdi şahsen zaten bu ülkede güçlü arabaya binmek haram nerede basacaksın artık otobanlarda bile basamıyorsun şehir içi zaten trafik malum yaşlanıyormuyum acaba [emoji3]

SEVER DEN 2020 MERCEDES-BENZ A 180 d AMG 0 KM İlan No: 855082517 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sever-den-2020-mercedes-benz-a-180-d-amg-0-km-855082517/detay

SNAPPER ROCKS SHADOW M EDİTİON EXECUTİVE SPOR KOLTUK SİYAH JANT İlan No: 847733650 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-snapper-rocks-shadow-m-edition-executive-spor-koltuk-siyah-jant-847733650/detay

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Koltuğa oturduğunuzda direksiyondaki yıldızı görmek sizi mutlu edecektir. Her ne kadar 156 beygir olsada Mercedes her zaman bir Mercedes’tir. Şu an bütçem olsa c180 i almıştım. Golf R kötü değil ama yıldızı önünüzde görün derim :)  

Kesinlikle Mercedes alınması gereken tercih modelidir. 

mercedes alırken standart servis bakım maliyetlerini göz ardı etmeyin derim.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Mercedes'teki retrofit işini beğenmedim. Medya ekranını büyütmek iyi tamam da oraya tablet bilgisayar koyulmasaydı keşke🙂

Mercedes dışarıdan iyi gözükmüyor mu. Kolay gelsin.

Anket açın diyeceğim fakat belli ki Merso kazanacak; bu yüzden açmayın :p

Şaka bir yana yukarıda çok güzel yorumlar var. Mizah, ince espri vs yaratıcılığa bayılıyorum ve bu forumu çok seviyorum :)

Herkesin eline sağlık, iyi forumlaRRR :)  

Acaba Golf R mı alsam, C Coupe mi alsam? diye düşünen birisi bence Golf R almaz.

Golf R almak istiyorum diyen birisi Golf R alır.

Akşam bu mesajıma çok çok kısa bir video linki ekleyeceğim. :)

Geri
Üst Alt