Jump to content

Sonunda lastiği yardım🙂

Recommended Posts

• İleti 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

As900 damperli kamyonumu alayıp gideyim o bodrumdaki kavşağa İstanbullunun gücünü göstereyim onlara hahaha

Ankara'da oturanlar bilir Batıkentte yerli ve milli bir kavşak vardır devasa büyüklükte içine giren kendini girdaba sokar sanki. Girince nevrim döndü navigasyonu açtım beni otobana çıkardı biraz gidin

Tecrübe demişken bir tecrübede ben vereyim. Bijonlarınızı havalı tabanca ile sıktırmayın özellikle şifreli bijonu sökmekte zorlanabilirsiniz sökemeyedebilirsiniz. Lastikçi sıkmıştı servis şifreli bijo

Konudaki görseller

[mention=167]erkanwrc[/mention] şimdi baktım ebat 125 70 16

Teşekkürler normalde 125 70 18 olması gerekiyor ama ne hikmetse 16 koyuyorlar bende 16 bakayım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun. 

Bu tarz bir durumda jant da hasar almış olsa. Kaskodan yaptırma durumları olabiliyor mu? Kasko belki peşine düşüp faturayı karayollarına kesebilir mi ?

Bilmediğim için soruyorum. İlk defa bu sene kasko yaptırdım çünkü

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@agacmalzemeÖyle hocam, eğer gideceğin yönü baştan bilmeden yanlış şeritte kalırsan tövbe istediğin yere gidemezsin. Milletle nereye sen oraya mecbur onlarla gitmek durumunda kalırsın.

Eskiden o göbekte trafik lambası da yoktu malum o kadar büyük ki pek çok koldan araç aynı anda göbeğe girebiliyordu. Şimdi böyle fantastik bir göbek Keçiören basıncaddesi çıkışında var, bunun minyatürü sayılabilecek boyutta ancak trafik lambası olmayan. Başta o kadar kaza oldu ki göbeğe lambır lumbur herkes giriyordu, çareyi lamba koymak yerine göbeğe girmeden kasis koyarak çözdüler...

Bir gün oraya da yolun düşerse şaşırma :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Kysr038 yazdı:

Çok geçmiş olsun. 

Bu tarz bir durumda jant da hasar almış olsa. Kaskodan yaptırma durumları olabiliyor mu? Kasko belki peşine düşüp faturayı karayollarına kesebilir mi ?

Bilmediğim için soruyorum. İlk defa bu sene kasko yaptırdım çünkü

Lastik yarılmış ve hareket edemeyecek durumda ya da yedek lastiği olmayan veyahut varsa dahi değiştirme becerisi olmayan bir sürücü olduğunu düşününce tecrübesiz bir erkek ya da bir kadın olabilir (kadınlar değiştiremez demiyorum),  kasko aranız, çekici ya da lastikçi yönlendirme vs. hizmeti yönlendirilir. 

Kaskodan jant hasar görmüşse zararı karşılar. Ancak lastik için kullanım ömrü ve yıpranma gözönünde bulundurularak ödeme yapmaz ya da düşük bir meblağ öder.

tarihinde ogzogz tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşin ilginç tarafı beni en çok zorlayan arabayı durdurduğum yerde lastiği sökmeye başlayınca fark ettim tam lastiğin yanında bi hayvan ölmüş öyle pis kokuyordu ki şimdi ayağımla iteklesem altından daha pis koku gelecekti ondan lastiği değiştirmem 10 dk bile sürmedi. Burnunun direği kırıldı 🙂

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, agacmalzeme yazdı:

İşin ilginç tarafı beni en çok zorlayan arabayı durdurduğum yerde lastiği sökmeye başlayınca fark ettim tam lastiğin yanında bi hayvan ölmüş öyle pis kokuyordu ki şimdi ayağımla iteklesem altından daha pis koku gelecekti ondan lastiği değiştirmem 10 dk bile sürmedi. Burnunun direği kırıldı 🙂

Okurken koku burnuma geldi resmen.

8 dakika önce, ogzogz yazdı:

Lastik yarılmış ve hareket edemeyecek durumda ya da yedek lastiği olmayan veyahut varsa dahi değiştirme becerisi olmayan birisi olduğunuzu  düşününce sürücüsü bir kadın da olabilir(kadınlar değiştiremez demiyorum),  kaskonuzun arayıp çekici ya da lastikçi yönlendirme vs. hizmeti vardır. Ayrıca kaskodan da jant vs. hasar görmüşse zararı karşılar. Ancak lastik için kullanım ömrü ve yıpranma gözönünde bulundurularak ödeme yapmaz ya da düşük bir meblağ öder.

Lastik için cepten yaptırmak daha karlı doğru. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Yehanoha yazdı:

@agacmalzeme geçmiş olsun hocam. Bu ince stepnenin ölçüsünü ben de merak ettim bilgi verebilir misiniz diğer 3 jantınız dijondu değil mi? Çekme sekme zıplama yaptı mı? 

Ayrıca düşünürseniz 5317 tarihli diş durumu iyi primacy 4 takımı var bende de

Ha bana sorarsanız çıkma öylesine bir lastik alıp yaz gelirken yeni tarihli takım fırsatlarını değerlendirin. 

53 mü yazıyor? yanlış yazdınız sanki

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Kysr038 yazdı:

Lastik için cepten yaptırmak daha karlı doğru. 

Bu durumda kâr söz konusu değil. Yani 1000km kullanılmış 1-2 aylık bir lastik olsa tamamına yakınını karşılayabilir. Ancak ömrü dolmuş bir lastiği karşılamama durumu söz konusu. 

Sadece lastiğin değişimi vs. yapılamama durumun sonucu yolda kaldığınızda kasko ile iletişime geçilir ve çekici masrafını karşılar. 

Yukarıdaki örnekte lastik tamir olamayacağından  lastik masrafı(değişim) cepten gidecek gibi duruyor. 

tarihinde ogzogz tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun hocam, bu iş bilmezlerin cezasını hep sürücüler mi çekecek, sorumsuzca yapılan bir işçilik ve sonucu en ucuz şekilde atlatmış bir kardeşimiz. bunları sigortadan alacaksınız ki o bedeli o yolu yapan kişilere ödetecekler. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...