Sonunda Eibach’landık :)

Ben de spor yay düşünüyorum, nereden aldığınızı söylerseniz sevinirim. Bizim golf evin tek aracı olduğu için ve bolca uzun yol yaptığı için vazgeçiyorum ama şeytan dürtüyor :D

Arkada kimse yok, araçta spor yay-amortisör gibi bir şey yok, her şey fabrikasyon ve araba bu kadar çöküyor :) Yay olsa ne olur acaba diye düşünmek istemiyorum olursa sürte sürte gideriz herhalde :D
Spor yay ihtiyac yok bu aracın maşallah 😃

Hayırlı olsun hocam güzel olmuş eski leylek görüntü sonrası tam ayarında olmuş ne çok basık ne de yüksek.

Vatan toprağına yakınlaşmış makine :lol:

Hayırlı olsun hocam güzel olmuş eski leylek görüntü sonrası tam ayarında olmuş ne çok basık ne de yüksek.

Vatan toprağına yakınlaşmış makine :lol:
Teşekkürler hocam , yol tutuş henuz deneyemedim ama vatan toprağına yakınlaşmış olmamız yol tutuşuda bir miktar arttırmıştır elbet 🥳

Ben de spor yay düşünüyorum, nereden aldığınızı söylerseniz sevinirim. Bizim golf evin tek aracı olduğu için ve bolca uzun yol yaptığı için vazgeçiyorum ama şeytan dürtüyor :D

Arkada kimse yok, araçta spor yay-amortisör gibi bir şey yok, her şey fabrikasyon ve araba bu kadar çöküyor :) Yay olsa ne olur acaba diye düşünmek istemiyorum olursa sürte sürte gideriz herhalde :D
Aynı yükü, spor yay takıp yüklerseniz bu kadar düşmeyeceğini tahmin ediyorum.

ya şöyle paylaşımlar yapmayın! şimdi ben de o beş parmak boşluğu takıntı haline getirecegim :D  cok yakısmıs gule gule kullanın

Hocam konuyla alakalı değil ama, tavan taşıma sisteminiz ile ilgili bizi biraz aydınlatabilirmisiniz. Belki başka bir konu başlığı açıpta olursa forum kullanıcıları tecrübelerinizden faydalanmış olurlar. Bende bir tavan taşıma sistemi almayı planlıyorum. Bagaj ve bisiklet taşıyıcı için barları olması gerekenden uzun mu seçtiniz vs.?

Hayırlı olsun. Arkalara 12cm spacer şiddetle tavsiye ederim. Aynı yayları ben de taktırdım, spacer çok daha güzel tamamlıyor. Ön taraflar da az içeride kalıyor ancak arka taraf kadar belli değil. 

Daha önce araba gözüme çiğ gözüküyordu demek ki yay diye bağırıyormuş :D  

332df64d95c909c22ff492cbecb91c92.jpg

9eb875fb7e27e547713416cbf12db18f.jpg

5cae7b25c7a087eb264b609de902333d.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
gayet güzel olmuş

Geri
Üst Alt