Jump to content

Covid-19

Recommended Posts

• İleti 69
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar kazasız belasız günler malesef 20.08.2020 hastanede yaptırdığım covid 19 testim pozitif cıktı şikayetim 3-4 gündür hiç bi şekilde tad ve koku alamamamla başlamıştı

Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin hocam. Babamda covid 19 var pandemi yatan hasta bölümünde 1 haftadır. Ablamlar evde karantinada.. Ben de şimdi hastaneden yazıyorum test yaptırma

tüm arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyorum...  maalesef eninde sonunda hepimiz yakalanacağız... her nekadar dikkat etsekte çözüm hala yok bilemiyorum ne yapacağız hala insanlar maskesiz çıldırmamak elde

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede eski sağlığınıza kavuşursunuz.

Böyle bir ortamda özel okul olunca bizde yüz yüze eğitime başladık maske ve siperlikle ders anlatıyorum çocuklar tedirgin bizler tedirgin umarım kısa sürede biter artık bu illet.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun kader arkadaşım :) Düğün sektöründe çalışıyorum, düğünler kısıtlandı diye bir ton olaylar  çıkıyor geçtiğimiz hafta yaklaşık 4 5 farklı düğünde yarımşar saatlik işim olmuştu sonuç şu anda evde karantinadayım pozitifin 5.günü.. Gerçekten çok dikkat edilmesi gereken bir konu. Ben hiç maskemi indirmedim ve sosyal mesafeyi aşmadım ama malesef durum ortada.. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Bende sağlık personeliyim,  durum çok ciddi ama maalesef kimsenin umurunda değil bizim millet başına gelmeyince anlamıyor bu işin ciddiyetini yakında sağlık personeli de bulamayacaklar. Bakanlık açıklamıyor ama sağlık personeli arasında virüs oranı giderek artıyor. Allah sonumuzu hayreylesin.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Geçmiş olsun kader arkadaşım  Düğün sektöründe çalışıyorum, düğünler kısıtlandı diye bir ton olaylar  çıkıyor geçtiğimiz hafta yaklaşık 4 5 farklı düğünde yarımşar saatlik işim olmuştu sonuç şu anda evde karantinadayım pozitifin 5.günü.. Gerçekten çok dikkat edilmesi gereken bir konu. Ben hiç maskemi indirmedim ve sosyal mesafeyi aşmadım ama malesef durum ortada.. 
Gecmis olsun hocam Allah acil şifalar versin
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Medyada açıklanan rakamlarda bir gariplik var sanki Çankırıda hastanede çalışan bir sağlık personeli geçen gün 1 günde 19 kişinin vefat ettiğinden bahsetti. Çankırı nüfusu 85 bin ölen sayısı hadi 10 olsun 80 milyonluk ülkede nasıl 20-25 kişi vefatetti deniliyor anlam veremiyorum. Ayrıca kurumumda çalışan meslektaşlarımdan eşleri hastanede çalışan birçok kişi var doktor, hemşire, hasta bakıcı hepsi devlet ve özel hastanede yoğun bakımlarda hasta sayılarının çok olduğundan bahsediyor. Kurumumda vaka sayısı hergün artıyor, PTT Kargo 2 haftadır virüs nedeni ile hizmet veremiyor. Yetkililer neden sayıları az tutuyor anlam verilemiyor. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@agacmalzeme ne yazikki aynı durum malatya da da ortaya çıktı 28 kişi vefat ederken korondan o gün türkiye geneli 18 denmiş...

Vaka sayıları çok düşük gösteriligine dair gerektiğinden fazla delil var 

E devlet üzerinden vefat sorgulama yapabiliyorduk 1 günde hangi ilde ne kadar kisi hangi sebepten dolayı vefat ettiğini görebiliyorduk ona bile kısıtlama geldi...

Amaç ne olabilir insan sorguladıgi zaman işin içinden çıkamıyor...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
20 saat önce, BUSAH yazdı:

Geçmiş olsun kader arkadaşım :) Düğün sektöründe çalışıyorum, düğünler kısıtlandı diye bir ton olaylar  çıkıyor geçtiğimiz hafta yaklaşık 4 5 farklı düğünde yarımşar saatlik işim olmuştu sonuç şu anda evde karantinadayım pozitifin 5.günü.. Gerçekten çok dikkat edilmesi gereken bir konu. Ben hiç maskemi indirmedim ve sosyal mesafeyi aşmadım ama malesef durum ortada.. 

Hocam çok geçmiş olsun., ağrınız sızınız var mı..? ilaç verdiler mi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 28.08.2020 at 9:07 PM, forzaGilles yazdı:

Hocam çok geçmiş olsun., ağrınız sızınız var mı..? ilaç verdiler mi

Teşekkür ederim Üstad, bugün yanlış hesaplamadıysam 6.gün şu anda sadece nefes darlığı kaldı. Çok serii hareketlerde bulunamıyorum onu da atlatırsam heralde geçmiş olacak. En kötüsü ilk 3 gün geçti 39üstü ateş delice bir baş ağrısı ve yerimden kalkamayacağım kadar eklem ağrısı. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 28.08.2020 at 12:06 AM, burakca yazdı:

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede eski sağlığınıza kavuşursunuz.

Böyle bir ortamda özel okul olunca bizde yüz yüze eğitime başladık maske ve siperlikle ders anlatıyorum çocuklar tedirgin bizler tedirgin umarım kısa sürede biter artık bu illet.

Üniversite sınavından bir gün sonra 29 Haziran'da yüz yüze eğitime başladık hocam. Özel okullar ve devlet okulları kapalıyken kurs merkezlerinin açık olmasi sadece bizim ülkemize özgü bir durum olsa gerek. Öğrenciler sadece ders esnasında birbirlerinden uzak duruyorlar teneffüslerde hep iç içeler. Allah yardımcımız olsun

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...