Covid-19

Çok geçmiş olsun Allah acil sifa versin tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah 

@yusufacs çok geçmiş olsun...Allah acil şifalar versin.Hocam kullandığını ilaç prekolinin mi?

Arkadaşlar geçmiş olsun. Dikkat etmek lazım. Bu süreçte hastaneye gitmemek en doğrusu zaruri haller olmadıkça duyduklarımdan yola çıkarsak.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar kazasız belasız günler malesef 20.08.2020 hastanede yaptırdığım covid 19 testim pozitif cıktı şikayetim 3-4 gündür hiç bi şekilde tad ve koku alamamamla başlamıştı ne yersen yiyeyim miğdeme tatsız tutsuz giriyordu ve ne koklarsam kokliyayım kolonya limon nane parfüm hiç bi şeyin kokusunu alamıyordum malesef testim pozitif cıktı ve 14 gün evde karantina altına alındım hergün kendimi izolasyon ediyorum tuvaletlerimizi ayırdık ara ara baş ağrıları ve ara ara nefes darlanmaları oluyor 1-2 gündür koku ve tadı yavaş yavaş almaya başladım bugün koku ve tad eskisi gibi olmaya başladı %90 kadar fakat nefes darlanması arada olsa geliyor “bana bulaşmaz diye dışarda maskesini çenesinin altına indiren arkadaşlar yada umursayıp herkesle tokalaşan arkadaşlar lütfen dikkatli olalım bana bulaşmaz demeyelim ancak yaşayan bilir” lütfen herkes dışarda maskesini taksın inanın cok zorlu bi süreç şuan sabah akşam hap alarak geçiriyorum günlerimi evdeyim virüs hâlâ bitmiş değil.
Çok geçmiş olsun hocam, acil şifalar.

Geçmiş olsun. Kendinize ve çevrenize dikkat edin lütfen; atlatacaksınız.

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede eski sağlığınıza kavuşursunuz.

Böyle bir ortamda özel okul olunca bizde yüz yüze eğitime başladık maske ve siperlikle ders anlatıyorum çocuklar tedirgin bizler tedirgin umarım kısa sürede biter artık bu illet.

Geçmiş olsun kader arkadaşım :)  Düğün sektöründe çalışıyorum, düğünler kısıtlandı diye bir ton olaylar  çıkıyor geçtiğimiz hafta yaklaşık 4 5 farklı düğünde yarımşar saatlik işim olmuştu sonuç şu anda evde karantinadayım pozitifin 5.günü.. Gerçekten çok dikkat edilmesi gereken bir konu. Ben hiç maskemi indirmedim ve sosyal mesafeyi aşmadım ama malesef durum ortada.. 

Çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin inşallah 

Geçmiş olsun. Bende sağlık personeliyim,  durum çok ciddi ama maalesef kimsenin umurunda değil bizim millet başına gelmeyince anlamıyor bu işin ciddiyetini yakında sağlık personeli de bulamayacaklar. Bakanlık açıklamıyor ama sağlık personeli arasında virüs oranı giderek artıyor. Allah sonumuzu hayreylesin.

Geçmiş olsun kader arkadaşım [emoji4] Düğün sektöründe çalışıyorum, düğünler kısıtlandı diye bir ton olaylar  çıkıyor geçtiğimiz hafta yaklaşık 4 5 farklı düğünde yarımşar saatlik işim olmuştu sonuç şu anda evde karantinadayım pozitifin 5.günü.. Gerçekten çok dikkat edilmesi gereken bir konu. Ben hiç maskemi indirmedim ve sosyal mesafeyi aşmadım ama malesef durum ortada.. 
Gecmis olsun hocam Allah acil şifalar versin

Geri
Üst Alt