Disk ve Balata seçimi

@farukal  :sofor:

@adlig Gürhan bey merhabalar. Bize özel kod ile yada sizinle irtibata geçen arkadaşlarımıza özelden paylaşacağınız bir indirim kodu ile siteden indirimli balata disk fren hidrolik parçaları alsak güzel olmaz mı ? Burada oldukça aracını seven ve güzel parçalar kullanmak isteyen insanlar var. Yedek parça anlamında da sponsor ekibimizde siz olsanız? Hem markanın büyümesi hem de kalitesinin anlaşılması için güzel olabilir :)  

@AhmetCakmak

48 bin km de iken   ,  yetkili servisten den yolum geçerken , 

şu balataları bir göstereyim , ne kadar ömrü kalmış muhabbetine servis elemanına göstermiştim.

usta geldi baktı? 

abi bunlar zaten değişmiş , daha çok gider  (ona göre balata daha sıfır gibi ???) 

km kaç diye sordu ?

48 bin 

daha bi bu kadar daha gider deyince

hesap rahat 90 bini devirire geliyor.

tamam benim kullanım stilimle alakalı ama ,  bir balatanın (ön+arka)   90 bini devirmesi memnuniyet açısından çok iyi .

üzerinde hangi marka oem fabrikasyon balata var tam göremedim (kaliperi sökmek lazım) 

aküde  2 yıl 10 ayda ölen durumla karşılaşmışken (sebang)

balatada +90 bin  güzel bir eko ömür .  (güncel km 62 bin)

bunları tek tek hesaplayınca  aman arabadır tabi masrafı olacak diyenler olabilir . 

tümden bakınca ?  hain evlat ökkeş den daha beter para yiyen makineler artık bunlar ? 

hollandalı / çinli boşuna mı bisiklet kullanıyor 

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende fren balatasını ya servisten feredo yada ate olarak düşünüyorum

WhatsApp Image 2020-12-08 at 13.48.40.jpeg    WhatsApp Image 2020-12-08 at 13.47.21.jpeg

@Savatage Hocam öyle böyle değil. Emekli biri olarak 3 yıldır Golf e biniyorum Toplam maliyet : yaklaşık 23.000₺

@Terms

yani öyle bir mali durum varki (şahsen)

ocak-temmuz  mtv   7-11   basamağına ne zaman giricem diye hesap yapıyorum . sonra 12-16   ......................

hadi yılbaşında bir avm çekilişinden  mk8 çıksa ?  sıfırdan  1-3 yaş arası dilimli mtv bile benim hesapları bozar artık . 

aslan besleyen ? 

aslan kaplan falan değil ? 

en azından ben aldığımda (2018 ocak daha 3 yıl olmamış)

ben sıfır alırken 120 bine aslan  değildi 

şimdi sıfırını 330 bin  yapanlar  utansın.  halk arabası bildiğin  golfü aslan yaptılar 

Geri
Üst Alt