Ayak Altı Işıkların Şiddetini Ayarlama

Noswagen

Üye
İsim
Hakan
Merhaba... Ayak altı aydınlatmaları led ile değiştirdim ekrandaki ayak altı aydınlatma menüsünden %10 a kadar kıssam bile fazla aydınlık oldu bunu vag kodlamalardan kısmanın bir yolu varmı ? nasıl kısabilirz.?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Noswagen dedi:
Merhaba... Ayak altı aydınlatmaları led ile değiştirdim ekrandaki ayak altı aydınlatma menüsünden %10 a kadar kıssam bile fazla aydınlık oldu bunu vag kodlamalardan kısmanın bir yolu varmı ? nasıl kısabilirz.?
Hocam merhaba,

Ayak aydınlatmanın ayarlaması vag.com ile de mümkün ama ekrandan ayarlama ile vag.comdan ayarlama arasında bir fark olacağını düşünmüyorum. Gerçi ekrandan 0-10 arasında ince ayar yapılamıyorsa vag.comdan yapılabilir. Denemekte fayda var.

1-  09 Cent. Elect.

2- Security Access -16 > key 31347

3- Adaptation - 10

(1)-Ambient lighting-Defaultwert Ambienteprofil Fussraum

Değer olarak 0-100 aralığında istediğiniz değeri yazabilirsiniz.

Banada  tam tersi  çok zayıf geliyor max ta tutuyorum. Ama bu seferde iç atdınlatmaşar göz yoruyor.

Led ampüllere geçtikten sonra bu sorunu yaşıyorum zaten :) en kısıkta bile telefon flash ışığı gibi aydınlatıyor tabanı.

ledler çok kuvvetli desene :)

Ledler mi kuvvetli yoksa akımmı çok geliyor anlamadım. Arabanın tabanı ışık saçıyor :D Bir çözüm bulmam lazım kodlama ile çözümü yoksa folyo ile karartıcam.

Noswagen dedi:
açtığınız konuyu başlık yaptım.

muhammed hocamın kod paylaşımı da iyi oldu.  s=friendship

vag.com la kapatmadan önce bir kaç foto ve led ampulün fotosu ve satın alma linkini paylaşır mısın?

MSE dedi:
Hocam merhaba,

Ayak aydınlatmanın ayarlaması vag.com ile de mümkün ama ekrandan ayarlama ile vag.comdan ayarlama arasında bir fark olacağını düşünmüyorum. Gerçi ekrandan 0-10 arasında ince ayar yapılamıyorsa vag.comdan yapılabilir. Denemekte fayda var.

1-  09 Cent. Elect.

2- Security Access -16 > key 31347

3- Adaptation - 10

(1)-Ambient lighting-Defaultwert Ambienteprofil Fussraum

Değer olarak 0-100 aralığında istediğiniz değeri yazabilirsiniz.
Normal ampulde ışık şiddeti kaçtır acaba hocam? bir de bu şekil denemek lazım.  s=s18

@Orhan Hoca Standart değer %50 hocam benim adpmap logumda, keza normal ampul kullanıyorum.

erkanz dedi:
@Orhan Hoca Standart değer %50 hocam benim adpmap logumda, keza normal ampul kullanıyorum.
Haklısın Erkan hocam. indim baktım. :)

qPBB0d.jpg

%50 değer gerçekten azmış.  ben bunu %100 yaptım. baktım nerelere kadar çıkacak. en üst seviye %250 ye kadar çıktı. normal ampulle istediğim ışık seviyesine %250 de ulaşmış oldum.

rZ99za.jpg

%260 veya 300 yaptığınızda kabul etmiyor ve otomatikmen %14 ve %44 lere indirdi kendisi seviyeyi. o zaman led ampul almaya gerek kalmadı benim için.

Telefon çekimi çok iyi değil ama en azından fark belli oluyor. canlı bakınca zaten bu fark daha iyi görülüyor.

En üsteki %50 ortadaki %100 en alttaki %250 hali. Hatta en alttaki fotoda ayakabım belli olmaya başlamış.
:)

gZoXj2.jpg

Ro3Qb6.jpg

PPMMm6.jpg

@MSE

@Ender

@Orhan Hoca

Hocam Yeterli ışık seviyesini yakalamanıza sevindim, ancak %50 ile %250 arasındaki belirgin fark beni biraz işkillendirdi, keza otomatik olarak 14 ve 44 seviyelerine inmesine de anlam veremedim? Acaba bizde mi led alıp taksak hocam  :D

Bu arada iç aydınlatma ışık seviyeleri ile ilgili @MSE Muhammed hocamızın başını ağrıttığım bir konu vardı, onu da irdeleyip ayrıca paylaşmam için bu konu öncü olacak sanırım. Tam detaylarını çözer çözmez en kısa zamanda paylaşacağım, ne dersin Muhammed Hocam denesek mi? :)

Fazlası gözümüzü alır hocam. bence gayet yeterli oldu. artık tabanı rahatça görebiliyorum.

bahsettiğiniz olay nedir? s=s18

@erkanz

Geri
Üst Alt