araç içinde bulduğum plastik parça

Bu parçanın ne işe yaradığını tekrar yazmaya gerek kalmadığını düşünüyorum.

Öyle, aracın sürüş dinamiklerini değiştiren ya da olmazsa olmaz  bir parça değil, olmasa da olur. ki zaten 3-4 yaşındaki birçok Golf'te zamanla düşmüş yada kopmuştur. 

Kaybedilmesi ya da kopması halinde isteyenler servise parçayı sorabilirler.

Ya da yukarıdaki tavsiyem gayet iş görüyor. Evde vardı kulak tıkacı onunla yaptım. 3, maksimum 5 tl'ye bulabilirsiniz.

Masa ayağı keçesi de olabilir. oraya göre keserek de uydurabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@selsah3687 @Ferat @Recep Gül @Culture33 o parça torpido açıldığı zaman sert vurmasın diye stop görevi görüyor., sağ ve sol olmak üzere 2 tane var., takılma şekli torpidoyu polen filtresini değiştirir gibi tamamen açıyoruz., parçanın takılacağı boşluğa yukarda aşşağıya doğru ittirerek takıyorsunuz., ittirirken kredi kartı benzeri bir şeyden yardım alarak tam yerine oturtturun., 

@ogzogz servis size çok fena sallamış., ben polen filtresini değiştirirken 1 tanesi düşüp kaybolmuştu., servisten çiftini 20-30 tl. gibi bir rakama temin etmiştim.. minnacık parça için torpido ile beraber satılıyor diyen o süper zekalı personel saçmalamış., 

@muhammedfatih @Ysn bu parçanın vitesin ordaki kapak ile alakası yoktur, boşuna denemeyin, ordaki ses yapmasın diye koyulan parça ile bu parçanın alakası yoktur. Aynı görevi görseler de birbirinden farklı parçalar.!!
Hocam benim ki tam olarak aynısı değilmiş, benziyor az daha kısa ve arka tarafı oval değil de düz.Söylediğim gibi benden vitesin önündeki açılır kapanır usb nin olduğu kapağın parçası.Bir tarafta var ama soldaki düşmüş.takamıyorum.

@selsah3687 @Ferat @Recep Gül @Culture33 o parça torpido açıldığı zaman sert vurmasın diye stop görevi görüyor., sağ ve sol olmak üzere 2 tane var., takılma şekli torpidoyu polen filtresini değiştirir gibi tamamen açıyoruz., parçanın takılacağı boşluğa yukarda aşşağıya doğru ittirerek takıyorsunuz., ittirirken kredi kartı benzeri bir şeyden yardım alarak tam yerine oturtturun., 

@ogzogz servis size çok fena sallamış., ben polen filtresini değiştirirken 1 tanesi düşüp kaybolmuştu., servisten çiftini 20-30 tl. gibi bir rakama temin etmiştim.. minnacık parça için torpido ile beraber satılıyor diyen o süper zekalı personel saçmalamış., 

@muhammedfatih @Ysn bu parçanın vitesin ordaki kapak ile alakası yoktur, boşuna denemeyin, ordaki ses yapmasın diye koyulan parça ile bu parçanın alakası yoktur. Aynı görevi görseler de birbirinden farklı parçalar.!!
Bendeki takoz vites kolunun önündeki kapağın trim sesi çıkartmaması için olan takoz, baya bi çalıştım ama yerine takamadım. işine özenen takacak usta aranıyor. :) servis olmaz, servis bi tarafı yaparken ya çiziyor ya da kırıyor.

Geri
Üst Alt