Jump to content

2015 TDI comfortline DSG Aracim ne kadar eder?

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar,

Evin 2. Araci olarak aldığımız / kullandigimiz aracimizi satmaya karar verdik. Ilgilenen olursa yardimci olurum.

Ayrica malum sitede cok fazla ilan oldugu icin tam degerini belirleme konusunda kararsiz kaldim, yuksek /dusuk yorum yaparsaniz hep beraber uygun bir rakam bulalim.

2015 model Comfortline DSG 1.6 TDI

99.900 KM de ama uzun yola gidecegimiz ve satmayi planlamadigimiz icin 120K bakimini Triger setini vs 99K da degistirdik.

14.000 km bakim derdi yok ayrica agir bakim derdi de yok.

Beyaz renkli

Boya degisen yok

1500 tramer var Dolu tamiri olarak kayitli

On arka park sensoru orjinal

Bu kadar, malum siteye 170K yazdim ama asagi yukari duzenleriz. Yorumlarinizi beklerim

.IMG-20200701-WA0020.jpgIMG-20200701-WA0017.jpg

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Kurucu Yönetici

Hayırlı satışlar. İlan şablonuna uymadığı için konuyu "arabam ne kadar eder" kategorisine taşıdım hocam. İlan için yeni konu açmalısınız kurala uyarak.

Malum sitelerde 160k civarında ilanlar mevcut. Acele yoksa 165-170k fiyat yazılabilir.

2015 110 bin km'de boyasız değişensiz benzer bir ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2015-hatasiz-boya-degisen-yok-orjinal-834529979/detay

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • AhmetCakmak changed the title to 2015 TDI comfortline DSG Aracim ne kadar eder?
  • Kurucu Yönetici
15 dakika önce, Nizamettin Kepoğlu yazdı:

@AhmetCakmak   teşekkürler 

160 bin ile  23 hazirandan beri bekliyormus ilan, :sofor:

Evet hocam ön arka park sensörü yok ilandaki o araçta. Sizinki de dediğim gibi bence 165k dan ilan açılabilir.

Yine fikir vermesi açısından Dod'daki bir ilan. 2014 model 78 bin km dsg ışık ve sürüş paketli, sadece sağ arka çamurluk lokal boyalı 165 bin tl.  https://www.dod.com.tr/arac-detay/VOLKSWAGEN/GOLF/200100141

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

IMG_20200716_190619.thumb.jpg.28a6cb40a0fbdf98d23f15711a3630bf.jpg

iki sene arasındaki fark değişken. 2013 ile 2014 arasındaki fark ile 2014 2015 arasındaki fark enteresan..

Ortalama olarak fiyat belirlerken bir önceki senenin kasko değerinden belirlemek mi gerek acaba¿?

tarihinde ogzogz tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Degerli yorumlariniz icin tesekkurler.

Ortalama 165 gibi rakam cikiyor ortaya, baska dusuncesi olan varsa bekliyorum. 171 den yazdim arayan soran yok simdilik olmazsa biraz fiyat düşeceğim duruma göre

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Nizamettin Kepoğlu o değer zaten alım satım değeri değildir.

Olası bir pert durumunda araç yaşı gözönüne alınarak, belli parçalarda kullanım payı düşülerek vs. hesaplanarak değerlendirilir.

Ayrıca 100 bin km'deki ve 10bin km'deki aracın kasko değerinde bir fark anlam ifade etmediğinden sadece dolaşan fiyatların, fiyat belirlerken bir önceki senenin fiyatı ile yakınlaşmasını görünce bu şekilde bir sonuç çıkıyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Nizamettin Kepoğlu yazdı:

@ogzogz  Kasko değeri 175K ,  kendi arabam bile olsa çok abartı bir rakam,  yazık alana da satana da :(

bos clio dizel manuel 85bg 170 bin lira, artik 250 bin liradan assagi dogru düzgün araba yok, bu fiyatlara alismamiz lazim

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Araç fiyatları ve piyasa gerçekten çok ilginç... Benim aracım 2017 model Indium manuel comfortline ve 6600 km de, bir iki yüzeysel çizikden başka bir şeyi yok... Satma ihtiyacım olsa, nasıl fiyat belirlerim, kaça satarım bilemiyorum doğrusu !  Araç alacak ve satacak forumdaişlara Allah kolaylık versin. Saygılar.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Merhaba, bence fiyatınızı düzenlemeyin gayet iyi. Bugün arayan yoksa bile haftaya olur malum her hafta fiyat yükseliyor :) Bu piyasada arabamı satacak olsam yazabilecegim en max rakamı yazarım çünkü tekrar bir araç alana kadar yine fiyat artar ya da aynı aracı 1 ay sonra tekrar almak istesen aynı fiyata alamazsın.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Merhaba, bence fiyatınızı düzenlemeyin gayet iyi. Bugün arayan yoksa bile haftaya olur malum her hafta fiyat yükseliyor  Bu piyasada arabamı satacak olsam yazabilecegim en max rakamı yazarım çünkü tekrar bir araç alana kadar yine fiyat artar ya da aynı aracı 1 ay sonra tekrar almak istesen aynı fiyata alamazsın.
166 satilmis yazmis hocam bir üst mesajda :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Sikinti yok hocam ceza olarak baklava listesine yazdim sizi zaten default_smile.png
Hocam sizden de korkulur, alandan satandan yetmedi birde yorum yazandan da istiyorsunuz. Sizin icin kampanya baslatmayi düşünüyorum, el ele verirsek sizi baklavaya doyurabiliriz belki

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Hocam sizden de korkulur, alandan satandan yetmedi birde yorum yazandan da istiyorsunuz. Sizin icin kampanya baslatmayi düşünüyorum, el ele verirsek sizi baklavaya doyurabiliriz belki

Ustadim

Olağanüstü piyasa sartlarindan dolayı mesaj yazana da ilerde olabilir :)

Doymak anlık 2 saat sonra yine dert :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

2013 golf 1.2 tsi comfortline aracımı bende ev alacağımdan dolayı satıyorum. arka park sensörü var. 109 binde araç. 2000 tl tramer var. değişeni yok. sol arka kapı ve çamurluk boya sadece. 140 eder mi?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...