2015 TDI comfortline DSG Aracim ne kadar eder?

Araç fiyatları ve piyasa gerçekten çok ilginç... Benim aracım 2017 model Indium manuel comfortline ve 6600 km de, bir iki yüzeysel çizikden başka bir şeyi yok... Satma ihtiyacım olsa, nasıl fiyat belirlerim, kaça satarım bilemiyorum doğrusu !  Araç alacak ve satacak forumdaişlara Allah kolaylık versin. Saygılar.

Gün itibariyle arac 166 bine satilmistir. Alan arkadas universite öğrencisiymiş. Umarim guzel gunlerde kullanir, hayirli olsun.

Yorum yazan, fikir paylasan herkese tesekkurler

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, bence fiyatınızı düzenlemeyin gayet iyi. Bugün arayan yoksa bile haftaya olur malum her hafta fiyat yükseliyor :)  Bu piyasada arabamı satacak olsam yazabilecegim en max rakamı yazarım çünkü tekrar bir araç alana kadar yine fiyat artar ya da aynı aracı 1 ay sonra tekrar almak istesen aynı fiyata alamazsın.

Merhaba, bence fiyatınızı düzenlemeyin gayet iyi. Bugün arayan yoksa bile haftaya olur malum her hafta fiyat yükseliyor [emoji4] Bu piyasada arabamı satacak olsam yazabilecegim en max rakamı yazarım çünkü tekrar bir araç alana kadar yine fiyat artar ya da aynı aracı 1 ay sonra tekrar almak istesen aynı fiyata alamazsın.
166 satilmis yazmis hocam bir üst mesajda

@HONEY konuyu okuyup oyuna girmiştim bitene kadar satıldı heralde görmemişim kusura bakmayın :)

Sikinti yok hocam ceza olarak baklava listesine yazdim sizi zaten
Hocam sizden de korkulur, alandan satandan yetmedi birde yorum yazandan da istiyorsunuz. Sizin icin kampanya baslatmayi düşünüyorum, el ele verirsek sizi baklavaya doyurabiliriz belki [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Hocam sizden de korkulur, alandan satandan yetmedi birde yorum yazandan da istiyorsunuz. Sizin icin kampanya baslatmayi düşünüyorum, el ele verirsek sizi baklavaya doyurabiliriz belki [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Ustadim

Olağanüstü piyasa sartlarindan dolayı mesaj yazana da ilerde olabilir

Doymak anlık 2 saat sonra yine dert

2013 golf 1.2 tsi comfortline aracımı bende ev alacağımdan dolayı satıyorum. arka park sensörü var. 109 binde araç. 2000 tl tramer var. değişeni yok. sol arka kapı ve çamurluk boya sadece. 140 eder mi?

Geri
Üst Alt